reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
MONISIA- no to życze Ci dobrej zabawy:tak:;-)i zeby @ sie juz nie pokazala w tym roku:rofl2:
ja mam jeszcze sporo czasu do terminu @(7 sierpnia) wiec u mnie narazie luuuz-pewnie 2,3 dni ostatnie to bedzie obgryzanie paznokci:-p:-p:-p
a test niech lezy i czeka spokojnie...
ja tez mam od tamtego cyklu i nie zrobie az do dnia @...nawet suwaczka w tym cyklu nie robie ile do testowania...
 
reklama
Tak, testuję w poniedziałek, bo jutro jeszcze mogę dostać @.
Tak już bym chciał widzieć te dwie kreski i potem dzidziusia





Własnie ZIZI lepiej poczekać, żeby sie nie rozczarować - ja tez chętnie zatestowałabym w poniedziałek, ale wiem, że może byc za wczesnie, a poza tym w pierwszej ciąży dzień po spodziewanej @ druga krecha wyszła jeszcze bardzo slabiutka...ehh...
 
Mama to taki ginek jak twój to naprawdę na wagę złota! I dobrze że torbiela juz nie masz:))
Ty termin @ na 7 a ja owulka dopiero wtedy:))
No ale naszczęście urlopik też:)) może coś z tego wyjdzie:)

Zizi jak juz tyle wytrzymałaś bez testu to jeszcze trochę wytrzymasz:))
Oczywiście &&&&&&&&&&& za dwie krechy!

Monisia dla Ciebie też:)) A wytrzymasz do środy??:))

I ja też bym chciała deszczu trochę bo kurcze dalej upały u mnie:(((
 
Ostatnia edycja:
Tak, testuję w poniedziałek, bo jutro jeszcze mogę dostać @.
ZIZI- to zaciskam kciuki ,zeby @ jutro nie przylazla:no:;-)a w poniedzialek na poczatek tygodnia dasz nam wspanialą wiadomość!!!:tak::-D

MARCEPANEK- A JAK U Ciebie-waga cos ruszyla do przodu;-);-)
przechodzisz poczatki tak jak z Maciusiem czy inaczej:-)

MONIA- no skarb ten moj ginek i do tego ufam Mu i wiem ,ze wszystko moge powiedziec bez obaw.jak wyjelam kaske ,zeby zaplacic za wizyte to powiedzial"prosze nic nie szykowac-nech juz sie pani uda zajść w tą ciąże to będę zadowolony" podal reke i odprowadzil do wyjścia.
 
mama ważyłam się w wtorek i 38kg i 80dag mam. ;-)więc jak na razie nic. A z objawów to krew z nosa mi leci tak jak przy Maciusiu. Mdłości też dają w kość ,ale rzadko kończy się to w kibelku. I piersi oj bolą ,ale i tak się cieszę :-D
 
widze, ze napiecie rosnie :D

kochane moje..trzymam za Was mocno zacisniete &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& i wierze, ze fasolka przyjdzie do Was wkrotce.. :) badzcie dobrej mysli, tylko... starajcie sie nie nakrecac, bo to niczemu dobremu nie sluzy..
tak jak Wisienka powiedziala- wyluzujcie, a wszystko bedzie ok

ja wrocilam z zakupow glodna jak wilk.. zjadlam brzoskwinie i teraz pomidorowa, bo mi zostala z wczoraj.. zakupilam nowe biustonosze.. sa wieksze i bardziej wygodne oczywiscie..
za jakies 2h wybywam na dalsze zakupy.. ale do galerii... musze zobaczyc nowy sklep, ktory otworzyli.. moze mi sie uda kupic jakies spodnice na gumce... sie okaze :)

tymczasem... ide sie zdrzemnac :)
 
Mama to taki ginek jak twój to naprawdę na wagę złota! I dobrze że torbiela juz nie masz:))
Ty termin @ na 7 a ja owulka dopiero wtedy:))
No ale naszczęście urlopik też:)) może coś z tego wyjdzie:)

Zizi jak juz tyle wytrzymałaś bez testu to jeszcze trochę wytrzymasz:))
Oczywiście &&&&&&&&&&& za dwie krechy!

Monisia dla Ciebie też:)) A wytrzymasz do środy??:))

I ja też bym chciała deszczu trochę bo kurcze dalej upały u mnie:(((

Wytrzymac muszę:tak: jak w środę nie przylezie, a mam taką nadzieję, to testuję!!!!:-D
 
A ja sobie właśnei kupiłam pierwszy ciuch ciążąwy:))))
Koleżanka sobie kupiła śliczną tunikę ale na niej źle wygląda(wg niej) i się pytała czy chcę... Przymierzyalm i bardzo fajna jest. Nie w moim stylu bo ja zawsze mam dopasowane w talii, i dlatego się śmiałyśmy że przyszlościowa:)) ale ta jakoś ładniutko wygląda:)

Maggy - miłej drzemiki!!

Ja mam nadzieję niedługo skończyc pracę:) Bo w soboty to tak właściwie nie wiadomo do której powinniśmy pracować (oficjalnie chba do 14 lub 15) i zostajemy dopuki kierownictwo jest...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry