reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
EWCIA
Z całego serca życzę WAM wszystkiego co najlepsze, na nowej drodze życia!!!

Młodej Parze
aby czerpała samą radość
z odkrywania piękna
małżeństwa
oraz satysfakcji z budowania
udanego przymierza
dwóch kochających się osób.
Zobacz załącznik 267845


Witam i życzę miłego weekendu.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ło ciupaga ewcia sie dziś hajta - również życzę dużo szczęścia na nowej drodze życia i oczywiscie udanej nocy poślubnej !!! :-)
 
Witajcie kochane Maggy, Nagapalma, Ewelinka, Monia :-D

Monia no mam nadzieje ze bedzie sie dzialo jak wroci:-D

Ja dzisiaj bede z Wami z doskoku bo chce posprzatac troche domek :tak:
Zatem wsiadam na odkurzacz :-p

Ewcia wszystkiego naj, naj , naj i spelnienia tych najskrytszych marzen!!!!:-D:tak:
263a4w0.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A ja ide śniadaniać, potem tu luknę
Składam zażalenie w związku z tym, ze pogoda się popsuła na łikend - nie zgadzam się ! Proszę o słoneczko .
 
EWCIA wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!!!

Witam porannie:-):-)

BUNIA szkoda że wyjazd nie wypali:-( A mężowi porządny ochrzan się należy za zaniedbywanie....

MAGGY dobrze jak imprezka udana;-)

MAMA witaj po urlopie:-) Wypoczęci to pewnie działaliście tylko wióry leciały:-D:-D

NAGAPALMA mam nadzieję że wizyta u gina wszystko wyjaśni co z tymi plamieniami...

JAEWA witaj słonko:-) Rzadko się spotykamy bo ty zawsze rana o ja wieczorkami:-(
Jak S jutro wraca to szykuj się na gorące powitanie;-):rofl2:

MONIA, EWELINA witajcie:-)

Jadę na zakupy, jakiś obiad szybko przygotuję i spadamy na fiordy bo u nas słoneczko grzeje od rana :-D:-D

Życzę Wam wszystkim cudownej soboty:tak::tak:
 
witajcie :D

uuuu dobrze, ze Ewelinka przypomniala, bo mi calkowicie z glowy wylecialo :D

Ewus wszystkiego Naj i spelnienia najskrytszych marzen i pamietaj, ze trzymamy &&&&, wiec wkrotce udac sie musi i zobaczysz II kreseczki :D
 

Załączniki

  • kartka_slubna2.jpg
    kartka_slubna2.jpg
    73,1 KB · Wyświetleń: 14
Hej Nika Kochana moja, no rzadko racja ale ta roznica czasowa...:wściekła/y:
A jak tam u Ciebie mija dzien?;-)
Widzicie mialam isc odkurzac:-D Ok spadam juz mnie nie ma!!!:tak:
 
JAEWA to się nazywa uzależnienie:-D:-D Ja też spadam uzupełnić lodówkę bo mój brat to ma chyba 7 żołądków:sorry2: Jak wrócę to może mi się uda wlecieć:happy:
 
Dziewuszki, wybaczcie, ja dziś nie mam siły nadrobić co naskrobałyście, a tym bardziej poodpisywać....

Pamiętajcie, że ja za każdą staraczkę trzymam kciuki i wierzę, że każdej z Nas w niedługim czasie się uda....

Zafasolkowanym życzę.......wszystkich objawów ciążowych, byście czuły, że w ciąży jesteście! Dbajcie o siebie i o tą małą istotkę, która pod Waszym sercem rośnie...

Wątpiącym, życzę wytrwałości, wiary i nadziei....oraz spokoju i luzu...

Nowe staraczki, serdecznie witam - proszę się rozgościć...

Uciekam kochane...więcej czasu dla Was niestety nie mam....:zawstydzona/y:
 
reklama
Witam Was o poranku!

Siema Ewelina, Maggy, Monia, Nika, Palemka, Jaewa!
Mama - wróciłaś już z urlopu? Udał się? ;-)
Dziś do pracy na 13.00, więc mam tylko chwilkę, bo muszę złapać pociąg. Połączenia są tu tak cudowne, że szok! :szok:
Jak Wam mija sobota? ;-)
Ja wg obliczeń mam dziś owulkę, ale śluz (chyba owulacyjny, bo jedyny w całym cyklu) był we wtorek... :errr: ale działamy, działamy... :-D

Ewcia, wszystkiego co najlepsze na nowej pieknej drodze zycia! :-):-):-) Dużo szczęscia oraz miłości, a także niech Wam się spełniają wszystkie marzenia! :*:*:*
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry