reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
mama ja tez mam taka manię, że wkurza mnie bałagan i ciągle sprzątam. Mimo, że np. remont i wiele osób czeka na koniec do sprzątania ja muszę ciągle latać z odkurzaczem, czy sciereczka. Teraz nic nie tykałam przez tydzień i dzis sprzątałam od rana. A w sumie nie wiem po co jak juz zaczynamy pakowanie.Z drugiej strony jak coś robię to nie myslę.


Dzieje sie ze mną cos dziwnego, Boli mnie lewy jajnik , kłuje ja przy owu, i sluz mam jak przy owu i chce mi sie przytulac jak myslałm , ze nigdy mi sie juz nie zechce. Nie wiem co się dzieje, boje sie czy to nie jakas infekcja bo to dopiero tydzień po zabiegu. Nie mam tempertury ani jakis dolegliwości. Plamie jeszcze minimalnie ale raczej tylko rano. Przetem cykle miałam 30 dniowe a dzien zabiegu liczy sie jak pierwszy dzień cyklu więc chyba za wcześnie na owulkę. Co myslicie dziewczyny?
 
Ostatnia edycja:
Wisieńko pewnie się mylę ale myślę że to chyba za wcześnie na owulkę...
Lovely widzę że jesteś dostępna...pisz czy robiłaś dziś ponownie test i czy druga kreseczka wyszła wyraźniejsza i jak Twoje plamienia,ustąpiły?
 
O właśnie co u naszej założycielki posta?
lovely odezwij się!!!:tak:

wisieńko
może się pojawiła skoro tak czujesz.
A co właściwie powiedział Ci lekarz odnośnie następnego razu? Przepraszam ,że pytam jak nie chcesz nie musisz odpowiadać.
 
WISIEŃKA- po zabiegu wszystko musi sie unormowac,wiadomo hormony itd i na owulke jest za wcześnie-ale jesli czujesz ,ze potrzebujesz bliskosci to naprawde dobry znak-to znaczy ,ze psychika powoli wraca do siebie..poobserwuj pierszy cykl i zobacysz co i jak!!:tak:
 
U mnie już po burzy i znów jestem :)))
Niestety musicie się ze mną męczyć :))



A mi przypomniało się, że lekarz po cc powiedział mi, że moja macica nie jest tak ukształtowana jak powinna... :((
ale najgorsze jest to, że nic takiego nie mam w wypisie!!!


Kurcze boje się, bo jeżeli to jest jakaś wada, to może być u mnie nie wesoło jak się uda... :(((
 
Ostatnia edycja:
mamuś ludzie potrafią być okrutni.:-(
ewcia damy radę prędzej my zamęczymy niż Ty nas :-)
Aaaa i co do macicy to ja mam tyło zgięcie co powoduje tylko bolesne miesiączki i cięższy poród...
 
Ostatnia edycja:
reklama
jaewa - dwa tygodnie temu skończyłam tygodniową dawkę antybiotyków i nic mi nie pomagało - samo przeszło a teraz powtórka z rozrywki ale zaczyna powoli samo przechodzić :-)
ewelinko - a tak zadziałałam z panem że w czwartek mamy montaż całej zabudowy :-D Domek fajny - ja też lubię drewniane zabudowania :tak:


Dziewczynki nie dam rady nadrobić - pochwalę się tylko że udało mi się wycyganić montaż na pojutrze bo normalnie byłabym zapisana na przyszłą środę :-D Ale że pan już u nas robił szafę to uprosił kierownika o ten czwartek i się udało :-D Wpadnę wieczorkiem to zarzucę fotkę kropka z usg :-D Bo dzisiaj cały dzień siedzę z mamą i Karolą - sporo mi pomaga przy Karoli i ostatecznie jeszcze kolega mój pomógł i wynieśli dzisiaj wszystkie meble do wywalenia :-D prócz biurka bo bym kompa nie miała :-p Ale jakie sobie rano zakupy zrobiłam :-D 450 zł poszło :-p i nie wiem na co :-(
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry