reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
MAGGY- widzisz jak super przelożeni zareagowali!!!rewelacja-bardzo sie ciesze i teraz mozesz bez obaw cieszyc sie z dzidzi i wiesz ,ze w razie jak sie bedziesz zle czula mozesz isc na zwolnienie lub chociaz wziąć dzien wolnego:tak:to bardzo duzo-swienie-brawo dla Nich za podejście:tak:

AGNIESZKA- hejka wieczorkiem:tak:

WISIEŃKA- wiem jaka ta Twoja praca potrafi byc ciężka ,ale najwazniejsze zebys byla wsrod ludzi.a napisz nam jak z mieszkankiem???ak sprawy w banku???
 
reklama
mama- jeszcze sie tak nie ciesze.. boje sie troche, bo ogladam zdjecia usg w 5-6 tyg. ciazy i tam juz cos widac na nich.. a u mnie nic :( i nie wiem, czy tak ma byc, czy nie...w ogole to chyba nie powinnam nic ogladac bo sie tylko nakrecam....
latwo sie mowi i doradza komus, ale jak dotyczy to nas to juz jest troche gorzej... ech..
 
Cześć Dziewczyny. :D

Ale mnie dziś dzieci wymęczyły, oł je... Dopiero kąpiel postawiła mnie na nogi.

Lovely - gratuluję drugiej kreski. :) Ale jak i pozostałe dziewczyny polecam Ci iść do gina no i zrobić tę betę, jutro np. a potem w czwartek/piątek żeby sprawdzić czy rośnie. A przede wszystkim bądź dobrej myśli.

Marcepanek - jaka Ty młodziutka jesteś. :D Śliczna młoda mama. :)

Mary-bath - dzięki za pozdrowienia. :) Baw się dobrze. :)

Wisieńka
- witaj ponownie! :)

Maggy77 - cieszę się, że kierownictwo tak pozytywnie zareagowało. :) I... wiesz? Lepiej po necie nie buszuj. Bo naprawdę można się "nakręcić w złą stronę". Po prostu myśl o tym, że wszystko będzie dobrze.
 
maggy Ty za chwilę lanie dostaniesz!
Nie wolno oglądać i nie potrzebne się zamartwiać.Po co sobie wkręcać!
Myśl pozytywnie:)
)
Agus.. no ale powinno byc cos widac, czy nie? :( wiem, ze nie wolno ogladac, ale juz ogladnelam :D

krakowianka- no ja tez sie ciesze i dalej w szoku jestem :)
 
agnieszka witaj
maggy dobrze, ze szef tak zareagował. Wiem, ze mnie zrozumiecie bo niestety większość was wie co czuje
mama no i własnie u nas jest tak, ze nieszczęścia chodzą parami. Musielismy przesunąc kredytowanie o 4 miesiące bo Bank przyczepił się do Pola umowy. Jednak. Mimo, ze mam zdolnośc chca , zeby druga osoba miała umowe chociaz na czas okreslony. A Pol w tej nowej pracy ma na okres próbny. Lipa znaczy. Poryczałam sie i wyklinałam okropnie ale teraz już mysle wisniowo i moze tak ma byc bo znajdziemy lepsze mieszkanko a jak nie to to na nas czeka. Problem był tylko z mieszkaniem bo tu złozylismy wypowiedzenie i zostalismy na lodzie. Ale mojej sister teściowa oddała nam na ten czas swoje mieszkanie do uzytku za sam czynsz. Ona jest wdowa i wyszła drugi raz za mąż i mieszka u męża to mieszkanie stoi puste. Małe jest 39 m. ale jakos damy rade do października no i zaoszczędzimy 1500 zł miesiecznie.
Maggy zostaw te zdjęcia! Jesli one z netu skąd wiesz co naprawdę pokazują. A 5-6 tydzien może być widać ale nie zawszw widać i ty sie uspokój.
 
agnieszka witaj
maggy dobrze, ze szef tak zareagował. Wiem, ze mnie zrozumiecie bo niestety większość was wie co czuje
mama no i własnie u nas jest tak, ze nieszczęścia chodzą parami. Musielismy przesunąc kredytowanie o 4 miesiące bo Bank przyczepił się do Pola umowy. Jednak. Mimo, ze mam zdolnośc chca , zeby druga osoba miała umowe chociaz na czas okreslony. A Pol w tej nowej pracy ma na okres próbny. Lipa znaczy. Poryczałam sie i wyklinałam okropnie ale teraz już mysle wisniowo i moze tak ma byc bo znajdziemy lepsze mieszkanko a jak nie to to na nas czeka. Problem był tylko z mieszkaniem bo tu złozylismy wypowiedzenie i zostalismy na lodzie. Ale mojej sister teściowa oddała nam na ten czas swoje mieszkanie do uzytku za sam czynsz. Ona jest wdowa i wyszła drugi raz za mąż i mieszka u męża to mieszkanie stoi puste. Małe jest 39 m. ale jakos damy rade do października no i zaoszczędzimy 1500 zł miesiecznie.
Maggy zostaw te zdjęcia! Jesli one z netu skąd wiesz co naprawdę pokazują. A 5-6 tydzien może być widać ale nie zawszw widać i ty sie uspokój.
racja racja.. musze wyluzowac, bo jak nie to pewnikiem zwariuje.. co ma byc to bedzie, niczego nie zmienie.. a moge jeszcze pogorszyc.. ech.. dzieki dziewczyny :)

jesli chodzi o kredyt i mieszkanie, to wiesz co? ja wierze, ze nic nie dzieje sie bez celu.. i tak jak mowisz, moze gdzies tam czeka na Was lepsze mieszkanie i na lepszych warunkach :) a tymczasem zaoszczedzicie niebagatelna kwote.. 1500zl /mc to duuuuuuuuzo kasy... i elegancko..
 
Maggy77 - gratuluję z całego serca!! I nie pzreglądaj netu, choć to bardzo trudne - cierpliwie czekaj aż się fasolina pokaże na usg :-)
Zaglądnij czasem do trzydziestek :-)
 
reklama
Maggy77 - gratuluję z całego serca!! I nie pzreglądaj netu, choć to bardzo trudne - cierpliwie czekaj aż się fasolina pokaże na usg :-)
Zaglądnij czasem do trzydziestek :-)
dziekuje :) i zagladne na pewno

Krakowianka- oczywiscie sie uspokoje :)

co ja bym bez Was zrobila... dzieki dziewczyny.. wrzucam na luz.. a przynajmniej sie postaram...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry