reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja własnie wcinam sniadanie :) potem jade do galerii szukac butów do pracy i eleganckich spodni czarnych do kolan

Mama,Marylka- ale macie śliczne nowe sówaczki :) miłego weekendu

Nagapalma
- no to sie napije zaraz kwaki razem z tobą :)
 
reklama
ja właśnie czytam jakiś artykuł i babka mówi do męża będziesz miał syna i sie poryczałam :(
 
A ja wcale nie jestem tego zdania co Wy Babeczki, a dlatego, że bywają sytuację gdzie lekarze się mylą!!!

Może mój Synuś nie żyje i nam się nie udało, ale nie żałuję ani jednego dnia, godziny czy minuty kiedy walczyliśmy o to, aby był z Nami... Jedyne czego żałuję, to, to, że czasami miałam chwile słabości, że dłużej nie dam rady...

Przeszłam przez to i nie wyobrażam sobie jakbym miała podpisać zgodę na aborcję...
Lekarze proponowali dlatego, bo dziecko będzie chore itp. a okazało się, że Maciuś był zdrowiutki... a nie ma Go z nami przez jednego **** bo źle mnie zbadał i za późno miałam cc

Tak jak napisałam wcześniej każdy ma swoje zdanie i ma prawo je napisać- moje jest takie...
Doczytalam trche co tu pisalyscie-ja juz nie bede ciągnela tematu,ale tez stracilam maleństwo i jak trafilem do mojego obecnego ginek.to powiedzial"pani stracila dziecko i my sie musimy dowiedziec dlaczego????" pisalam Wam to kiedys-dla mnie to byl dziecko mim ,ze 9 t.c. i pdpisuje sie pod postami Ewelinki i Ewci....żaluje ,ze za pozno pojechalam do szpitala jak zaczelam krwawic bo moje dzieck tez bylo zdrowe-stracilam Je bo przedzwigalam sie w pracy....

Niestety, nie wytrzymałam i test poszedł w ruch dziś. Negatywny. :sad::sad::sad::sad::sad::sad::sad:
MARY-BETH- tule Cie z calej sily,mnie te jajniki pobolewaja,ale tez raz mysle ,ze moze sie udalo a raz ,ze chyba nic z tego...prosze czekoladke:tak:choc poki nie ma @ jest szana takze czekamy slonko!!!dzieki za fluidki!!!!
dzien dobry staraczki

Krakowianka przytulasek wielki i trzymam kciuki za bete i usg we wtorek

Mama,Pralinka trzymam kciuki za Wasze starania i za pozytywny test po 12 lipca

dla reszty fluidki o szybkie zafasolkowanie
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

milego dnia
DOROTKA- cześć kochana-dziekuje Ci ,dzis juz 3 lipca.... mam nadzieje,ze Wasze &&&& pomoga;-)a nad ranem snilo mi sie,ze zrobilam test i od razu wyszly 2 kreski-a podobno sny tlumaczy sie na odwrót czyli ,ze co -ze nic mi nie wyjdzie:-(chyba ,ze wyjda ,ale nie od razu:-D:-D:-D:-D:-Dnic-trzeba czekac.


MARYLKA,LORELAIN,NAGAPALAMA- witajcie lejdis:tak::-):-):-):-):-);-)

MARYLKA- niedlugo tez powiesz Kamilowi,ze dasz Mu dziecko!!jeszcze troszke!! prosze-podaje Ci husteczki-wytrzyj gila i nie placz juz! :)
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny a jakbym test zrobiła w pon ???? chociaż nie wiem czy nie za wcześnie przy moich 25-26 dniowych cyklach
 
Już wróciłam, kupiłam babeczke zmalinkami, poprostu rozpływa się w ustach ... niami ...
maryla - a kiedy powinnas dostac @ ?
 
palemka mmmmmmm mniam mniam, we wtorek powinna przyjść @
a wiecie co jest najgorsze że co miesiąc zdaje mi sie że o tym nie myśle i chyba żeczywiście tak jest ale ostatnie 3-4 dni zawsze tak bardzo bym chciała żeby sie udało i warjuje :(
 
dziewczyny a jakbym test zrobiła w pon ???? chociaż nie wiem czy nie za wcześnie przy moich 25-26 dniowych cyklach

Marylka.. widze, ze my w ten sam dzien prawdopodobnie bedziemy mialy @ :D tzn. ja mam dostac w poniedzialek :) no ale moze nie dostane :D

Nagapalma- podziel sie ta babeczka... :D ale mi smaka narobilas teraz.. ech :D
 
Witam się porannie :-D

Lor - po 6 stratach muszę się z tobą zgodzić - lepiej dać działać naturze niż później cierpieć :tak: Wolałabym stracić w 4-5 tygodniu niż jak moja koleżanka w 38 dziecko się udusiło w kanale rodnym :-( Do dzisiaj się leczy psychiatrycznie a już 5 lat minęło :-( I choć teraz się trzęsę o maleństwo jak osika (pierwsze straciłam w 12 tygodniu) to jestem już spokojniejsza bo najgorsze za mną :tak:

marylka - choć dzisiaj sobota to mam nadzieję że wielu klientów zawita :tak: :-)

mama - dobry i miłego dnia :-D

nagapalma, ewelina, maggy - witajcie :-D

A my dzisiaj znowu same bo M ma 12-stkę w robocie od rana i wróci kole 21 :-( Za to już obróciłyśmy do piekarni po śniadanko :-D
 
maggy a Ty będziesz testować ??? czy czekasz asz @ przyjdzie i jak nie przyjdzie w pon to dopiero będziesz testować ??


edit:
hej Sol no mam taką nadzieje choć sie nie zapowiada a do tego w sąsiednim mieście są Dni Drawna wiec ludzie peno tam sie już szykują
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marylka- ja chyba poczekam na @ bo mam cykle jak w zegarku od 4 miesiecy (odkad odstawilam tabl) co 29 dni :) wiec jak w poniedzialek nie dostane to we wtorek rano testuje... ale nie licze na zadna niespodzianke... czuje, ze @ przyjdzie... choc jak czytalam (bo juz nie pamietam jak to jest) to objawy sa bardzo podobne do ciazy....

Sol, mama- witajcie! :)
Sol... straszna ta historia z Twoja kolezanka :( totalna zalamka... nie dziwie sie ze dziewczyna nie moze z tego wyjsc...

a jesli chodzi o Ciebie to juz 11 tydzien.. szok jak ten czas leci :) no i super, ze wszystko ok!!!!! i oby tak dalej! a jak nudnosci??? juz ustapily??
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry