reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
maryla - mimo wszystko mam nadzieję że znajdzie się jakiś szejk :-D A ja zmieniam zdanie odnośnie wózka jak baba w ciąży :-D Koleżanka kupiła sobie to espiro i jak je obejrzałyśmy sobie dokładnie to wcale nie jest takie extra :dry: I teraz mam konflikt interesów - wózek fajny a lekki :dry: Bo takiego nie ma :-( Może do stycznia coś się na rynku pojawi :-p

maggy - a czasem mnie zmuli bo młodzieży coś nie podpasuje ale ogólnie spoko - tylko ta pogoda usypia i jakoś tak osłabia :-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Sol- aaa to o tyle dobrze, ze muli juz tylko od czasu do czasu... :) a jesli chodzi o wozek to na pewno nie jest to latwa decyzja.. i na dodatek jaki wydatek! szok jakie te wozki drogie... i nie tylko wozki... no ale nie ma wyjscia :D poza tym teraz te rzeczy sa takie sliczne..ze nie mozna przejsc kolo nich obojetnie... :)
wlasnie sprawdzilam kalendarz dni plodnych moich i wypada mi na 20-ego lipca a akurat wtedy musze wyjechac na kilka dni w delegacje :(
hmm... chyba zbalamuce mojego z samego rana :D
 
Hej kochane. Ja nie śpię od 8 więc dzisiaj sobie pospałam i dobrze się czuję:-) Słonecznie jest i dziś pojedziemy nad jakąś wodę bo marzę juz o tym. Pol śpi jeszcze bo miał ciężki tydzień w nowej pracy:-)
Ja powiem wam wracając do waszej dyskusji dla mnie dziecko jest od najmniejszych komórek i tak samo je kocham , nie pozbylabym sie chorego bo nie mi jest sądzic o czyimś zyciu czy smierci. Pewnie byłoby ciężko ale nie wybaczyłabym sobie zabijając moje dziecko.I na pewno walczyłabym o moją dzidzię.
marylko może kup test o czułości 10
 
marylko może kup test o czułości 10

Hej Wisienka- nawet nie wiedzialam, ze sa takie testy :D czlowiek sie jednak uczy cale zycie :)
ja tez za 3h jakies sie zbieram 'nad wode'... musze wziac jakis urlop, bo juz powoli padam na twarz.. od pol roku pracuje non stop i mam dosc..
 
maggy - apropo wózków to ten mi się podoba ABC DESIGN 4-TEC COOKIES -20%+WYS.0ZŁ+OKRYCIE (1085733385) - Aukcje internetowe Allegro
Aha oczywiscie ja sobie juz po mału zaczęłam wkręcac , ze moze się udało, bo taki słabiuchny ten okres miałam, ale oczywiscie, ze się nie udało ... naogladałm się wózków i znów mi wali na dekiel ... :-( ide sie zbić ! hehe
sol - matko bosko jak to szybko zleciało, juz praiwe 12 ty tydzień szczęściaro !
 
maggy - dla mnie ważne żeby był wygodny dla dziecka i wygodny w prowadzeniu i lekki bo niestety mam rozwalony kręgosłup i nie mogę nosić ciężkich rzeczy :-( A przeciętnie wózki ważą ok 14-18 kg a to dla mnie dwa razy za dużo :-( bo do tego zawsze trzeba dodać dziecko i zakupy a to wtedy wychodzi koszmar :-( A wnieś to później sama na piętro po wąskiej klatce to idzie się pochlastać :dry: Już teraz jest dla mnie koszmarem wnieść Karolę jak śpi w wózku do domu bo Karola 16 kg plus 7 kg wózek to dale swoje a że spacerówki w żaden sposób nie idzie wygodnie złapać to wnoszenie staje się udręką :-( A nie daj boże jak wpadnę na pomysł zakupów bo akurat śpi to trzeba dodać jeszcze parę kilko a ja w ciąży mądra wnoszę ją na górę bo co mam robić :-( A espiro ważyło z gondolą ok 9 kg więc dużo lżejszy od innych :-( Tylko mi się wydaje wyjątkowo niepraktyczny - ma małą gondolę i kubełkowe siedzonko czego nie aprobuję i jest dla dzieci do 12 kg a nie jak większość do lat 3. Ehh no i samuciłam ci :-p

palma - leci leci - też nie wiem kiedy zleciało :-D Za 3-4- tygodnie dowiem się co tak mi buszuje :-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
maggy - dla mnie ważne żeby był wygodny dla dziecka i wygodny w prowadzeniu i lekki bo niestety mam rozwalony kręgosłup i nie mogę nosić ciężkich rzeczy :-( A przeciętnie wózki ważą ok 14-18 kg a to dla mnie dwa razy za dużo :-(

14-18 kg??? do tego dziecko i zakupy.... no to dla mnie tez min. 2 razy za duzo. ja naleze raczej do drobnych osob... 54 kg.. i nie wyobrazam sobie, zeby miala dzwigac polowe swojej wagi.. nawet jesli to kilkanascie schodow..
nie nasmucilas, tylko mi otworzylas wlasnie oczy :D nie zdawalam sobie sprawy, ze to takie ciezkie.. coz.. chyba zaczne sie rozgladac i czytac wiecej, bo widze, ze ja zadnych wiadomosci nie mam.. nic a nic :D

nagapalma- no ladny ten wozek.. i ta sprezyna mnie zaciekawila.. ale i tak ma 14.5kg.. hmm.. chyba zaczne znowu chodzic na silownie :D musze troche przypakowac, bo z tymi moimi chudymi rekami to daleko nie zajde ;)
 
reklama
Ewelina- także jestem tego zdania co Ty i dobrze Cię rozumię...
Nie smuć się Słonko :*

Lor-Ja miałam niby tę świadomość, że Maciuś będzie chory i że moje życie jest zagrożone i co?
I nie poddaliśmy się, bo chcieliśmy Dziecka... Mimo wszystko chcieliśmy...
Bez względu na to, że będzie chore! (mimo, że nie był czego nie wiedzieliśmy)
Ja jestem tego zdania, że skoro człowiek pragnie Dziecka, stara się o Nie, to powinien przyjąć Je takim jakim jest,
Dziecko nie jest żadną "zabawką" że skoro jest coś nie tak, to powinno się je "wyrzucić"


Mama, Wisienka- dziękuję za poparcie :*


Jeżeli kogoś uraziłam, to przepraszam, ale jak czytam takie rzeczy, to aż we mnie się gotuje...

a to tak do posłuchania
[video=youtube;7Ov72Dfl4KI]http://www.youtube.com/watch?v=7Ov72Dfl4KI[/video]

Idę po się troszkę podenerwowałam, a zresztą idziemy zamówić obrączki za godzinkę.
Pa wszystkim
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry