reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wiem, bo moja mama też przechodziła ciąże bezobjawowo. Wiedziała, że jest w ciąży przez brak miesiączki.


Dobra ja już mykam, bo mnie zaczyna łamać.
 
reklama
ewcia cześć!!! Co tam u Ciebie? jak przygotowania? to już niedługo... jakiś stresik? A to ślub kościelny?
 
Krakowianka no to czekamy z Toba do wtorku i dalej trzymamy kciukasy

Asmi, Wisenka, Mary,Margolcia.Ewcia
Witajcie
Co tam slychowac??

Ja juz posprzatalam, nawet mi sie udalo poprasowac;)
A teraz leze wykapana...

Maz wlasnie wrocil ze spacerku z piesiem i powiedzial ze On juz nie wychodzi wieczorami, ze ludzie z dworu przed komarami uciekaja, ze Go pogryzly calego...

W razie czego uprzedzam ze moge nagle zniknac to z gory Was bardzo przepraszam..
 
Hej:)

Krakowianka - trzymam za twoja fasolinke kciuki!

Marcepanek - ja właśnie jestem z Mateo na etapie nauki sikania na nocnik :) ... ładnie robi jak mu sie przypomina, kupy jeszcze do nocnika nie zrobił... jak zapomni to sika w majty... nie umie jeszcze sikac na kwiatki... kiedys nasikał na mrówki :-p
 
malapralinka doczytałam o kreskach to działaj:tak::-)

mary-beth nie przyszła jeszcze więc nadzieja jest:tak::tak::tak:
 
ewcia cześć!!! Co tam u Ciebie? jak przygotowania? to już niedługo... jakiś stresik? A to ślub kościelny?


Jakoś pomalutku leci :)) Co u mnie? Nawet oki :)) ostatnio robiłam badanka związane z tarczycą i wszystko jest si :-)
Przygotowania w końcu się zaczęły:-D no i taki malutki stresik jest:zawstydzona/y: a w tym roku bierzemy cywilny, Kościelny dopiero za jakiś rok:tak:

Malapralinka,, Aga, Lorelain- witam
 
reklama
Ewcia3004 - dzięki Ci ogromne za te słowa. :* Ja już się wypłakałam i teraz jestem spokojna. Co ma być, to będzie. Nie tracę nadziei. Poczekam do wtorku z betą. Wierzę w moje Dzieciątko. Nie mam już siły jechać do innego szpitala, bo byłam w najlepszym... podobno. Takiej wczesnej ciąży niestety niewielu lekarzy traktuje poważnie. Marzę aktualnie o tym, żeby się wykąpać, skończyć przepakowywać i iść spać. A jutro będzie nowy dzień. I nie chcę już myśleć nawet, że to niesprawiedliwe, bo fakt - jest to niesprawiedliwe. Ale... co poradzę? Muszę być silna. Dobrze, że Mąż jest przy mnie. No i moja Mama mnie wspiera, kochana...

Życzę Wam spokojnej nocy. :) No i żegnam się do wieczoru poniedziałkowego bo tam, gdzie jadę, raczej nie będę mieć dostępu do Internetu.

I jeszcze z ostatniej chwili: Malapralinka (działajcie! :)), Lorelain - dzięki za kciuki. :) I w ogóle Wam wszystkim jeszcze raz dziękuję. Jesteście NIEOCENIONE!
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry