reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
krakowianka mam nadzieje że wszystko ok będzie &&&&

a dlaczego szukałaś szpitala co ma dyżur?ja myślałam że jedziesz do najbliższego :confused:
jak to jest?

witam wieczorkiem:-)
Moja znowu dzisiaj nie spała po południu :no: no ale wieczorem już o 19,30 spała :-)
i sobie spokojnie mogę posiedzieć:-D

maran-atha a co się stało?
 
krakowianka powodzenia
asmi miałam dziś fatalny dzień i samopoczucie:-). Ledwo żyłam przez ten upai albo nie wiem czemu. Przespałam pół dnia i bolała mnie głowa, a co tam u ciebie?
 
a dlaczego szukałaś szpitala co ma dyżur?ja myślałam że jedziesz do najbliższego :confused:
jak to jest?

Mary105 - w moim mieście to się tak często zmienia, że trudno się połapać. ;) Pojechałam w końcu do szpitala stricte ginekologicznego, bo co by mi powiedzieli na ogólnym ostrym dyżurze, na którym zwykle siedzi chirurg? ;)
 
Ja czuje tylko zmęczenie, ale spać jakoś nie mogę. A tak poza tym to ok. A miałaś już mdłości?
 
witam
krakowianka dobrze że pojechałaś do szpitala, mam nadzieję że wszystko się unormuje i będzie dobrze, trzymam mocno w kciuki!!
wisieńko jak tam na wolnym?? tęsknisz za pracą:-)? Ja dzisiaj też z bólem głowy chodziłam, nie wytrzymałam i tabletkę wzięłam, a Ty jak sobie radzisz?

Wszystkim mówię cześć!! Miłego wieczoru!!
 
Czytałam, że mdłości są dobrym znakiem w ciąży. Ja na razie nie mam takich objawów. Tylko zaparcia mnie męczą.
 
asmi21 ja w pierwszej ciąży nie miałam żadnych mdłości więc różnie to bywa:-)
 
reklama
Witam



Krakowianka- właśnie przeczytałam i cholernie mi przykro, że krwawienie się pokazało:-(
Słonko, wiem przez co teraz przechodzisz i mi samej chce się ryczeć, bo czemu zawsze jakieś problemy muszą wystąpić u Kobiet, które pragną Dzieciątka:-( łzy samowolnie mi lecą, bo życie jest cholernie niesprawiedliwe:-(
Dziwi mnie postawa lekarki w szpitalu, ja miałam krwawienie w 4tc i mimo wszystko zatrzymali mnie na obserwacji (10dni) i do cholery jasnej jak to NIC SIĘ NIE PRZEPISUJE? Aż mną nosi...
Może spróbuj w innym szpitalu (tak dziś by Ci zrobili chociaż betkę i leki na podtrzymanie podali)
Kochana, mam nadzieję, że Maleństwo jest silne i że na strachu się skończy...
Ściskam mocno :*
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry