reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Wisieńka - dzięki za wsparcie. :* Na razie trudno mi określić, jakie to krwawienie... Ale wydaje mi się, że za późno na implantację, skoro beta wczoraj wyszła? Bo chyba ona wychodzi po implantacji już... Będę pisać na bieżąco dziś i jutro, a rano pojadę zrobić betę...
 
reklama
krakowianka implantacja następuje po okoł 14 dniach a beta w moich wynikach ma normy od 3 dnia po zapłodnieniu. A mi chodziło czy krwawiłas mocno czy plamisz tylko i czy nadal, czy tylko przez jakis czas bo to wazne.
 
Wisieńka, dzięki Ci BARDZO. Idę się przepakować, bo z pięciodniowego wyjazdu zrobi mi się 3-4 dniowy no ale dobre i to... Mam nadzieję, że jutro nie będę siedzieć w diagnostyce w zbyt długiej kolejce. I że beta urośnie, że to NIE TO...
 
WISIEŃKA- witam Cie:tak:
KRAKOWIANKA- ja jak u mnie sie zaczelo poronienie to mialam silne skórcze macicy i doslownie ze mnie lecialo!!! moze jedz do szpitala niech Ci dadza recepty na Duphaston lub Luteine- TO na podtrzymanie ciąży!!!!rób wszystko ,zeby maluszek zostal tam gdzie jest!!!! tule Cie i trzymam za ręke-walcz o maluszka!!
 
KRAKOWIANKA- jedz slonko ,zebys potem nie zalowala ze za pozno pojechalas tak jak ja żaluje do dzis dnia!!dzialaj kochana-bedzie dobrze!!!!! &&&&&&&&&&&&&&&&& zacisniete za dobre zakonczenie sprawy....
 
Hej Laseczki, jest tu kto??;-)
Wpadlam na chwile wiec poki co nie mam jak nadrobic...
Jakies wiesci dzisiaj??


Wrocilam z pracki, zjadlam, napilam sie kawki, chwilke posiedze i lece sprzatac, jeszce prasowanko na mnie czeka ale musze ochlonac
 
reklama
PRALINKA- cześć kochana!!!no Krakowianka wczoraj zrobila bete i 21 wyszla a dzis krwawi:-(
ja mam brata -zostaje do jutra z narzeczona i wlasnie grillujemy-ale na chwilke wlecialan na bb a tu takie smutne wieści-mam nadzieje,ze bedzie si!!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry