reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Szukam w necie nazwy testu, który od 10 wykrywa. I zaraz lecę do apteki. ;) Naprawdę chcę zobaczyć te dwie krechy. :D
 
reklama
Dziewczyny, byłam dziś u mojej pani ginekolog - stwierdziła powiększone endometrium. A przed chwilą odebrałam wyniki beta HCG - wyszło 21.

Czy mogę się już nieśmiało zacząć cieszyć???????? :D
KRAKOWIANKA- mozesz sie smialo cieszyć!!!gratuluje fasolki i szybko wysylaj nam tu fluidki ciążowe!!!

MONISIA- niedawno ja mialam @ i czekalam do staran a teraz czekam na efekty-zleci i Tobie:tak:jestesmy z Toba i wspieramy:tak:

MARY-BETH- a Ty dzis wolne i jutro tak??
 
KRAKOWIANKA- mozesz sie smialo cieszyć!!!gratuluje fasolki i szybko wysylaj nam tu fluidki ciążowe!!!

MONISIA- niedawno ja mialam @ i czekalam do staran a teraz czekam na efekty-zleci i Tobie:tak:jestesmy z Toba i wspieramy:tak:

MARY-BETH- a Ty dzis wolne i jutro tak??
Ja dziś wolne, a jutro i sobota w pracy. Sobota do 18 i znów zamykam sklep, ale tylko 2 ostatnie godziny będę sama. Ostatnio miałam przerąbaną sobotę i wiecznie narzekających klientów, a do tego SAMA... :baffled::baffled: Więc teraz będzie lepiej - mam nadzieję! :tak:

Ufff, nie doczekam się tej niedzieli... No już naprawdę, nie chcę o tym myśleć, ale... Samo się myśli! :szok:

Ale tak się strasznie cieszę z powodu Krakowianki, ze szok! :-) Krakowanko, prosimy o masę fluidków!
 
Krakowianka- GRATULUJĘ!!!!

Monisia, Mama, Mary-beth, Maryla- macie Kobietki rację, że w tym dniu powinny być nam osoby przyjazne,
jak dla mnie, wcale ich nie musi być:dry:ale jednak, to siostra Krzyśka i na pewno Jemu będzie przykro:-:)-( jestem przez to wszystko wkur*** a zarazem cholernie mi smutno:-(

Mama- nio, szkoda, że tak daleko, cieszyła bym się z Waszej ekipki:blink:;-)

Mary-beth- ja do jej męża nie odzywam się od ich poprawin (czyli od niedzieli) no i przyszła teraz kolej na nią:wściekła/y:
Im pasowało by chyba może tyle co daliśmy, ale pomnożyć razy dwa, że jedno ode mnie, a drugie od Krzyśka:baffled: idioci

 
MARY-BETH- wiem ,wierze Ci!!! wszystkie to przechodzimy -i we tu sie nie nakrecaj jak tak sie czeka co nie??!!??a masz jakies objawy???
ja dzis zjadlam juz 8 nektarynek:szok::szok::szok:
 
Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za Waszą radość! :D A Ty Mary-beth jesteś kochana! :* Ja się aż popłakałam ze szczęścia! :D :D :D Aż mi się wierzyć nie chce... :D :D :D Dlatego potrzebuję zobaczyć te cholerne dwie kreski. :p Bo wynik na stronie internetowej diagnostyki to dla mnie za mało, żeby tak do końca uwierzyć. :p ;)
 
MARY-BETH- wiem ,wierze Ci!!! wszystkie to przechodzimy -i we tu sie nie nakrecaj jak tak sie czeka co nie??!!??a masz jakies objawy???
ja dzis zjadlam juz 8 nektarynek:szok::szok::szok:
W zasadzie to nawet ich nie szukam, żeby potem nie było pretensji do samej siebie, ze się nakręciłam... Ale jak wspomniałam te moje piersi - teraz to już nawet nie mam tego wrażenia ciężkości, jak parę dni temu, ale są wrażliwe. Generalnie to sikam non-stop - wczoraj byłam w kinie i było siusiu przed wyjściem z domu, a w kinie już myślałam, że nie wytrzmam i oczywiście musiałam pójść zaraz po seansie. Ale to MOZE BYC PRZYPADEK. ;-)

Ewcia - zgadzam się! Z Wami powinni być Ci którzy okażą jak bardzo się cieszą z Waszego szczęścia, a nie ci, co tylko Wam humory zepsują! A może to i lepiej, że ich nie będzie! ;-) Choć rozumiem, ze Twojemu przyszłemu mężowi zależy na obecności siostry... :baffled:
 
KRAKOWIANKA- lec po test i wklejaj fotke-nacieszymy oczy!!!jakie mialas objawy-pisz nam szybko bo teraz my jestesmy przed testowaniem:))
 
reklama
MARYLKA- jak tam dzis idzie handelek??sa ludziska czy poszli na wagary??;-)
EWCIA- prezen daliście wystarczajacy i nierozumiem postawy siostry Twojego przyszlego męża:no:ma tupet kobieta:dry:i masz racje-jak nie przyjada to koperty nie przyjmuj-obejdzie sie -potem bedzie gadac ,ze koperte dala a nawet na obiedzie nie byla-szkoda bo skoro to jedyna siostra Twojego Krzyska to bedzie Mu przykro,ale w koncu chodzi o to ,zeby w tym szczegolnym dla nas dniu jakim jest nasz ślub byly z nami życzliwe nam osoby-tak wiec moze tak bedzie lepiej-czas pokaze.szkoda,ze nie mieszkamy bliżej to my wlecielibyśmy z moją ekipa do USC:tak::-)

a ja przed chwila podlalam moje skarby bo juz 15 min slonko za chmura i dalam sie im napic:tak:w kożenie ,nie na liście

a moje dzieci nadal spis-to uz 1,5 godziny-ale bloga cisza:-D:-D:-Dza pol godzinki najdalej Ich budze

hej z rana było troche ale teraz sie chyba w domach pozamykali albo na plaże poszli :(

Dziewczyny, byłam dziś u mojej pani ginekolog - stwierdziła powiększone endometrium. A przed chwilą odebrałam wyniki beta HCG - wyszło 21.

Czy mogę się już nieśmiało zacząć cieszyć???????? :D
GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry