reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
ja nie zaszłam jeszcze... :dry: :laugh2:

zmykam żabki do pracy.... pozabijam ich tam wszystkich w tej sortowni chyba dzisiaj... :dry: takie mam samopoczucie kijowe... :dry: :sad:

do jutra :*
 
SERGEEVNA- no Ty masz od dzis 13 m-cy do rozpoczecia staran-zleeeci:-D:-D:-D:-D:-D
mimo wszystko przyjemności w pracy-zeby szybko zlecialo i nadal &&&&&&&&&&& zacisniete za szukanie mieszkanka!!

MONISIA- w zyciu stad nie zwieje:):):)))
a u Ciebie jak tam starania??
 
Ostatnia edycja:
witam i ja w dniu dzisiejszym :) Ale położyłam w wpadła sie choć przywitać bo i tak nie nadrobie tyle stron... obiad trzeba robić... głoda mam... :(
 
SERGEEVNA- no Ty masz od dzis 13 m-cy do rozpoczecia staran-zleeeci:-D:-D:-D:-D:-D
mimo wszystko przyjemności w pracy-zeby szybko zlecialo i nadal &&&&&&&&&&& zacisniete za szukanie mieszkanka!!

MONISIA- w zyciu stad nie zwieje:):):)))
a u Ciebie jak tam starania??
Kochana - na razie @ - juz 4 dzień, przy tabsach juz bym miała po :wściekła/y:Ale niech się wyszaleje, bo dopiero będzie miała okazję w przyszłym roku:-D;-)
Maran - witaj:-)
 
MONISIA- no to za kilka dni zaczynacie:tak:masz racje niech sie wyszaleje-juz masz z gorki;-)ja bralam Folik ale od jakiegos czasu mam zawroty glowy-juz ze 2 m-ce i jak bylam ostatnio u ginek to widzialam reklame leku Biofer Folik- zawiera kwas foliowy ale i latw wchlanialne żelazo bo moze jakas anemia czy cos ,ze mam te zawroty glowy-czasem az ciemno przed oczami-biore od wczoraj.

MARAN- witam i samcznego!!

u mnie na chwile zaszlo slonko-w koncu!!
 
Mary-beth- tak, ślub już prawie za 3 tyg, stresik jest, ale taki maciupki:-)


Bobomama- tak jak napisała nasza Mama, pisz śmiało:tak:


Mama- pewnie, że tu zostaniesz, spróbowałabyś mi tylko stąd uciec:-D:-D no i jakbyśmy mogły Cię wypędzić:confused:;-)


Ja już wszystko porobiłam, a w dodatku się wkur*****:wściekła/y:
Krzyśka siostra prawdopodobnie nie przyjedzie do nas na ślub, nie przepadam za nią, ale to przecież jest Jego jedyne rodzeństwo, a wszystko przez to, że zapewne jej pier****** mężulek z którym się pożarłam na poprawinach, powiedział, że nie przyjadą, a ona głupia się słucha, a jeszcze najlepszy tekst strzelili, że za mało dostali od nas w kopercie:wściekła/y::szok: i że to co daliśmy (400 zł) to od Krzyśka, a gdzie ode mnie:szok::wściekła/y: co za tupet!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A i dowiedziałam się jeszcze, że oni dadzą kopertę dla nas swoim rodzicom, aby nam przekazali, ale z Krzyśkiem powiedzieliśmy, że tej koperty nie przyjmiemy, bo nam wcale nie zależy na prezentach, ani pieniądzach, tylko na tym, aby najbliżsi byli z nami w tym dniu. Jestem tak wkur***** że szok!!!
 
reklama
Mary-beth- tak, ślub już prawie za 3 tyg, stresik jest, ale taki maciupki:-)


Bobomama- tak jak napisała nasza Mama, pisz śmiało:tak:


Mama- pewnie, że tu zostaniesz, spróbowałabyś mi tylko stąd uciec:-D:-D no i jakbyśmy mogły Cię wypędzić:confused:;-)


Ja już wszystko porobiłam, a w dodatku się wkur*****:wściekła/y:
Krzyśka siostra prawdopodobnie nie przyjedzie do nas na ślub, nie przepadam za nią, ale to przecież jest Jego jedyne rodzeństwo, a wszystko przez to, że zapewne jej pier****** mężulek z którym się pożarłam na poprawinach, powiedział, że nie przyjadą, a ona głupia się słucha, a jeszcze najlepszy tekst strzelili, że za mało dostali od nas w kopercie:wściekła/y::szok: i że to co daliśmy (400 zł) to od Krzyśka, a gdzie ode mnie:szok::wściekła/y: co za tupet!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A i dowiedziałam się jeszcze, że oni dadzą kopertę dla nas swoim rodzicom, aby nam przekazali, ale z Krzyśkiem powiedzieliśmy, że tej koperty nie przyjmiemy, bo nam wcale nie zależy na prezentach, ani pieniądzach, tylko na tym, aby najbliżsi byli z nami w tym dniu. Jestem tak wkur***** że szok!!!

Przepraszam za słowa, ale to normalnie bezczelność!!!!:szok:Współczuję Kochana....Ale lepiej mieć w dniu ślubu ludzi, którzy dobrze Ci zyczą i są Ci przychylni!!!!;-):tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry