reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ewcia jakaś masakra z tą siostrą Krzyśka ale sobie wymyslili z tymi kopertami , nie dziwie Ci sie ze jesteś zła
 
reklama
MARYLKA- jak tam dzis idzie handelek??sa ludziska czy poszli na wagary??;-)
EWCIA- prezen daliście wystarczajacy i nierozumiem postawy siostry Twojego przyszlego męża:no:ma tupet kobieta:dry:i masz racje-jak nie przyjada to koperty nie przyjmuj-obejdzie sie -potem bedzie gadac ,ze koperte dala a nawet na obiedzie nie byla-szkoda bo skoro to jedyna siostra Twojego Krzyska to bedzie Mu przykro,ale w koncu chodzi o to ,zeby w tym szczegolnym dla nas dniu jakim jest nasz ślub byly z nami życzliwe nam osoby-tak wiec moze tak bedzie lepiej-czas pokaze.szkoda,ze nie mieszkamy bliżej to my wlecielibyśmy z moją ekipa do USC:tak::-)

a ja przed chwila podlalam moje skarby bo juz 15 min slonko za chmura i dalam sie im napic:tak:w kożenie ,nie na liście

a moje dzieci nadal spis-to uz 1,5 godziny-ale bloga cisza:-D:-D:-Dza pol godzinki najdalej Ich budze
 
Mary-beth- tak, ślub już prawie za 3 tyg, stresik jest, ale taki maciupki:-)

Nie stresuj się! :-):-) Piękne wydarzenie w Waszym życiu! :-)
Ale naprawdę bezczelność ze strony siostry Twojego Krzyśka i jej męża! Ja chyba bym się normalnie przestała odzywać do nich! Mogliby uszanować, że to Wasz wielki dzień i zamknąć jadaczki, nawet jak mają jakieś "ale"! A poza tym nie rozumiem tego tekstu o tym, ze za mało daliście - to ile by było OK?
Ludziom czasem brak taktu... Przykro będzie Twojemu Krzyśkowi, bo to w końcu jego siostra...
 
Ostatnia edycja:
Qrde...tak sobie patrzę - tyle z Was za pare dni testuje...hmmmm....a u mnie jeszcze ta wredna@:wściekła/y: Gdybym gdzies była na wakacjach to bym tak o tym nie myslała, a tak każdy dzień wlecze sie jak kluchy i w domu, to ciągle myslę....masakra....








 
Dziewczyny, byłam dziś u mojej pani ginekolog - stwierdziła powiększone endometrium. A przed chwilą odebrałam wyniki beta HCG - wyszło 21.

Czy mogę się już nieśmiało zacząć cieszyć???????? :D
 
Dziewczyny, byłam dziś u mojej pani ginekolog - stwierdziła powiększone endometrium. A przed chwilą odebrałam wyniki beta HCG - wyszło 21.

Czy mogę się już nieśmiało zacząć cieszyć???????? :D
Ojej!!! No chyba możesz! :-):-):-):-):-):-) Przykukałam w necie normy i to wygląda na 3-4 tydzień!
Gratulacje Krakowianeczko!!!
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Cieszę się normalnie, jakby to był mój wynik!
 
Test który mam w domu dopiero od 25 wykrywa, muszę do rana wytrzymać. ;) Chyba, że wyskoczę do apteki po bardziej czuły, żeby to naocznie zobaczyć. ;)

NAPRAWDĘ MOGĘ SIĘ ZACZĄĆ CIESZYĆ????? :D
 
Test który mam w domu dopiero od 25 wykrywa, muszę do rana wytrzymać. ;) Chyba, że wyskoczę do apteki po bardziej czuły, żeby to naocznie zobaczyć. ;)

NAPRAWDĘ MOGĘ SIĘ ZACZĄĆ CIESZYĆ????? :D
Ja bym śmigła bo bardziej czuły - nie wytrzymałabym do rana, ale jak masz Kochana nerwy ze stali, to czekaj do rana. ;-) Ależ się cieszę przyszła mamuśku! :-):-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry