reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
krakowianko super:-):-):tak::tak: Gratuluję

witam dziewczyny:-) trochę poczytałam ale nic nie pamiętam:zawstydzona/y:
Byłam dzisiaj na zakupach:tak: kupiłam różyczkę :tak::-) zaraz ja idę zasadzić bo fajnie u nas popadało przed chwilą i sie ochłodziło :-)
tylko szkoda że pranie mam mokre:dry:

nagapalma piękne :)
 
MARY -hej,zasadz różyczke pewnie!! jaka kupilaś-niska czy szczepioną wysoką??jaki kolor??ja dzis poprosze męża zeby wstawil 3 fotki z różami -jak ladnie rozkwitly:tak::tak:
 
Jestem ponownie! :-)
Mary no własnie ja nie myśle o tym już prawie wcale zagladam tu ciesze sie jak Wam sie udaje płacze jak Wam sie nie udaje i czekam na wasze testy ale na sówj jakos nie nie patrze czy płodne czy nie choć w płodnych powinnam robić przerwy dla dobra armii to ja i tak albo co dziennie a bywa że kilka razy dziennie i czasem sobie myśle może to i dobrze że sie nie udało :( wiem gupia jestem że tak pisze ale nie wiem czemu może dlatego że jak mi coś nie wychodzi to sie szybko zniechęcam ale jak już sie dzidzia zjawi to napewno będe sie cieszyc :)
Marylka, ja mam czasem tak samo! Ja też się zastanawiam, rozważam itd. tyle już było we mnie wątpliwości, a my się dopiero od 1 kwietnia staramy! Myślałam, czy nie lepiej poczekać na większą chatę, na lepszą pracę... Ale z drugiej strony myślę, ze gdy Bóg mnie obdarzy dzidziusiem, to to znak, że teraz to jest dobry moment! :-) Jeśli się do tej pory nie udawało, to może to znak... Że jeszcze chwilkę muszę poczekać, bo teraz dzieje się coś innego ważnego na czym muszę się skupić.
Nie poddawaj się, nie martw! Kciuki dla Ciebie i wszystkich staraczek!
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Nagapalma - wspaniała historia!!! :tak:
Mary - witaj! :-) Podobne nicki mamy, ale chyba się jeszcze tu nie witałyśmy?
 
Ostatnia edycja:
Mary mam dokładnie to samo wieże że jest jakiś plan dla mnie i widocznie do tej pory to nie był ten czas , dokładnie opisałaś to co czuje :) lepiej odemnie :) dziękuje kochana jesteś zresztą WSZYSTKIE JESTEŚCIE KOCHANE I WYJĄTKOWE I WSPANIAŁE BEZ WYJĄTKÓW !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! DZIĘKUJE ŻE JESTEŚCIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
czasem po prostu muszę Wam pomarudzić






 
Hejka dziewczynki. Pozałatwialam wszystko w urzędach.Prawko za tydzien a na dowod trzeba czekac miesiąc:szok:Od tego biegania tak mnie brzuch rozbolał, ze położyłam się i zasnełam.:-DTeraz dalej mnie boli i martwię się:-(Była burza ale nadal jest duszno i nic się nie ochłodziło. :szok:Mi strasznie brakuje Pola i kurcze zaczynam mieć ciązowe humory i ryki:confused:
Zapisałam się dziś na lutówki ale ruch tam jeszcze niezbyt wielki, mam nadzieje, ze wątek sie rozkręci ale nie zamierzam od was znikać.
Krakowianka mysle, ze beta jesy wystarczająco wiarygodna ale jesli pragniesz tego bardzo to niech ten test będzie w aptece i wyjdzie jak nalezy.:-)
Nie wiem jak to jest czy hcg ma takie samo stężenie w moczu jak we krwi bo moze na test za wczesnie:szok:
Ewcia niezła rodzinka, cóz to wasz dzien i nie przejmuj się:tak:
mama dzieciaki spały?? Taka pogoda w sumie , ze męczy a ty tez odpoczełaś. :-)
marylko ja jednak nalegam na II a @ odpędzam fluidkami~~~~~~~~ w kolorze nadziei:-D
palma sliczne to:-)
mary :-)
 
mama kupiłam różową W tym ogrodniczym u nas nie było w czym wybierać tylko parę róż mieli Na pniu:tak:

mary-beth witaj:-):tak: no podobne nicki

Wiecie teraz jak wiem jak to jest być mama to żałuje że dawno temu nie zaliczyliśmy wpadki
 
Wisienko moja kochana dzięki że podobnie jam mery mama i reszta dziewczyn trzymasz kciuki za moje dwie kreseczki :) jak już pisałam JESTEŚCIE WSPANIAŁE !!!!!!!!!
super że w urzędach już wszystko pozałatwiałaś :) i nie przemęczaj sie mam nadzieje że brzusio zaraz przestanie Cie boleć i że duchota choć na chwile zniknie

a ja okazało sie że 4 września ide z Kamilem na ślub i zaczełam sie zastanawiac czy będe już w tedy w ciąży :) i szukam w necie takiego listu co kiedys któraś z Was (niestety nie pamięta która) wkleiła to taki list od dzidziusia do taty że bedzie tatą - żeby miec go pod ręką na wszelki wypadek :) ale znaleść nie moge :(
 
marylko ja nie widziałam tego listu ale jak znajdziesz to dawaj, wyslę Polowi mailem.Ja ma we wrzesniu dwa wesela jedno 10 w piatek a drugie 18 w sobotę. Czekam na brzusio i coś kupię
 
reklama
Wisienko no ja na koniec sierpnia sie za kiecką będe rozglądac dopiero :) bo igdy nie wiadomo :):)
na razie znalazłam tylko listy rodziców do dziecka takie:
Kruszynko...
jak mam inaczej mówić do ciebie
mój słodki nieznajomy
dzidziusiu
Nikt mnie tak nie rozchwiał
od czasu pierwszej randki
już tak dawno
nie brakowało mi słów
Kruszynko....
pukasz rankiem...
i wtedy rozbiegane
cztery dłonie
pędza ci na spotkanie

Idą w kąt
żale nasze ,plany "ważne"
Pukasz
i wtedy splecione
cztery dłonie
biegną ci na spotkanie, zatrzymuje się wszystko jesteś tylko Ty kruszynko..

Rodzice debiutanci moze czasem nie zgrabni ...
Wkrótce będziemy ci pokazywać świat
temperując zblakłą wrażliwość
znów uczyć się pierwszych wzruszeń
Ruszymy z nieopancerzonym wózkiem
na podbój nieznanych lądów
bezbronni w swej niewiedzy
Będziesz nam sterem żeglarzem
i poniesiemy Cię wszędzie
moja kruszynko na tafli mego ciała
Wkrótce zacznę ci pokazywać świat,on nie zawsze jest piękny ale ja nie dam Cię skrzywdzić...

A teraz Skarbie mój, Ty śpij , do snu niech moje serce
Ci gra...
Do końca mojich dni bedę Ci mówiła codzień jak bardzo Cię kocham i będe prosiła
Boga o Twoje zdrowie
...
Dzidziusiu Ty mój,kruszynko Ty moja, skarbie Ty mój....

i ten

Jeszcze Cię nie widzieliśmy, ale już bardzo Cię Kochamy Nasz synku Wiktorku.Wiemy, że Ty też nas znasz. Wiesz kiedy mama jest zadowolona , kiedy zła, Kiedyś Ci opowiemy,jak czekaliśmy na Ciebie. Najpierw nie byłam pwena ze jestes, ale serca nam bily mocniej jak na usg okazło sie ze JESTEŚ, z wiadomością pojechaliśmy do twoich dziadków, ogłosić im radosną wiadomosć. jakie było szczescie , łzy same płynely . Z tatusiem kupilismy tobie piękne łózeczko , wózeczek już nie moge sie Ciebie doczekac kiedy cie w nim zobacze, ciuszki leża poprasowane wszytko czeka ....., Powiem ci kochany syneczku ze byl w nas niepokoj czy będziesz zdrowy , czy dotrwam do konca , ze dam rade cie utrzymać pod moim sercem, teraz mysle czy dam rade cie wychować na dobrego człowieka, będe starać sie z całych sił i wloże w to całe me serce abys wyrósł na super dzieciaczka, ale wybór zostawiam Tobie, to ty bedziesz wiedział najlepiej co dla ćiebie jest ważne. wybacz mi jesli popelnie jakieś błędy , ale każdy je popełnia,bede Kochać cie z całych sił , bedziesz miał we mnie nie tylko MAME, ale również przyjaciólke , nosze Cie juz 6 miesiąc pod sercem wiem ze czujesz iz kocham cie , zostań tam jak najdłuzej , uwielbiam to uczucie jak dajesz sygnaly do zbawy lub jak zjem coś slodkiego to zaczynasz szaleć
smile.png
.Przebacz nam nasze porażki wychowawcze, jak i my staraliśmy się wybaczyć naszym rodzicom. Chcielibyśmy kochać Cię tak, żebyś kiedyś i Ty odpowiedział miłością na miłość. Mamy nadzieję, że tę miłość czułeś już w brzuchu Mamy i będziesz ją czuł przez całe życie.Syneczku dalismy tobie na imie WIKTOR-znaczy zwyciezca, na drugie Dominik - bo św patron od spraw beznadziejnych i kobiet ktore nie moga miec dzieci , w końcu mamusi i tatusiowi pomógl. Dziekuje twojemu tatusiowi , twojej babci Stasi która jest w niebie, za to ze zostales mi dany. Kocham CIE i czekam do kwietnia. Twoja Mama , Kamilla.

Ten drugi mi sie bardziej podoba ale tego listu do taty jeszcze nie znalazłam jak znajde to napewno wstawie :)

mary105 widze że mamy kolejną miłośniczke kwiatów :) i bardzo dobrze :)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry