reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Smacznej kawki zyczę...

kawa.jpg




WSTAWAĆ ŚPIOCHY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ewelinka, Monia Witajcie Kochane:-)
Biedaki Wy moje, jedna sie w pracy uzera z robota a druga polamana cala;-)
Serwuje ciasteczka z rana na poprawienie humoru do kawki
357efl5.jpg
 
Ja tez bym takie zjadla ;-) Dzisiaj jakos nie mam specjalnej weny do pisania, chyba ze mna cos nie tak;-) Nie wiem jeszcze kiedy moj S wraca...albo jutro albo pojutrze. Bede sie musiala troche za siebie zabrac bo jak sie lezy pare dni w lozku to sie nieziemsko pieknie wyglada :szok::-D
 
Jaewa to przebiłaś nawet moje pracowe ciastka!:szok: A mam takie kuleczki z kremem orzechowym:)
No nic kawka wypita idę do piwnicy układać książki:baffled::baffled:
 
Jaewa to przebiłaś nawet moje pracowe ciastka!:szok: A mam takie kuleczki z kremem orzechowym:)
No nic kawka wypita idę do piwnicy układać książki:baffled::baffled:
Pewnie musza byc smaczne! :-D Idz kochana im predzej zaczniesz tym predzej skonczysz no i nie nanos sie tam za duzo ciezkich rzeczy! To dla kobiet niewskazane!;-)

Ale tutaj cisza :szok::szok::szok:

Ewelinka jak tam Twoje bole biedaczko, moze masc rozgrzewajaca pomoze?;-)

Jak Was nie ma to ja tez znikam na troche...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jaewa naszczęście wszystkie paczki mi wczraj koledzy przenieśli a teraz sobie je otwieram i po parę książeczek noszę:) Więc nie jest źle:)
Ciągle jakoś nei mogę się zabrać....
Mało spałam i jeszcze jakoś tak mi się smutno zrobiło po tym usg...
Weny do pracy brak:((
 
Ostatnia edycja:
Jaewa naszczęście wszystkie paczki mi wczraj koledzy przenieśli a teraz sobie je otwieram i po parę książeczek noszę:) Więc nie jest źle:)
Ciągle jakoś nei mogę się zabrać....
Mało spałam i jeszcze jakoś tak mi się smutno zrobiło po tym usg...

Oj Ty moja kochana Bidulko tulam Cie mocno:-( No ale z tego co ja zrozumialam nie jest zle prawda? Przeciez jest pecherzyk? Jak zle zrozumialam to przepraszam :zawstydzona/y:

Ewelinka wez starego za fraki co mi sama wczioraj radzilas i zaraz Ci wszystko przejdzie! Sex najlepszy na wszystkie bole:-D No a z tym jajnikiem to co sie dzieje ze tak boli? Jestes przed owulka czy po?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
[FONT=&quot]
c009.gif
[/FONT]

jestem i ja,wstalismy z dziecmi o 8,pranie zaraz sie skonczy prac,dzieci po sniadaniu ogladaja bajke,zaraz im naleje wody do basenu i niech sie chlapia-tylko pewnie godzine bedzie sie woda lać bo to basen 2,5 m na 2,5 m:sorry2:
EWELINA- przeczytalam na poprzedniej str.ze mimo iz po owulce jestes boli Cie jajnik???coś Ci powiem-mnie tez:tak:lewy.moze to dobry znak:-D;-)
JAEWA- witaj kochana ,dobrze ,ze juz lepiej a za kilka dni staniesz na nogach:tak::-):-):-)narazie daj sobie spokuj ze sprzataniem-nabieraj sil;-)
MONIA- szkoda,ze znowu w lewym jest pecherzyk:sorry2:ja jak bylam w 10 d.c. to oba pecherzyki mialy po 16mm i owulka byla w 14 d.c. a 12 d.c. wieeeczorem byly ostatnie przytulanki wiec moze,moze...
wiatm pozostale leseczki i zycze slonecznego dnia!!
[FONT=&quot]
f025.gif
[/FONT] [FONT=&quot]
p020.gif
[/FONT]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry