reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Misia- pytaj, zawsze jak będziemy mogły pomóc- pomożemy :))
A kiedy masz mieć @?? Może zrób test?
co do zgagi, to nie mam zielonego pojęcia co to oznacza:zawstydzona/y: senność, bolące piersi- mogą oznaczać ciążę

Nika- oj no to nieźle:szok: a z jednoczęściową też tak może być?:baffled: no to zabiłaś mi ćwieka:baffled:
 
Ostatnia edycja:
reklama
@ mam dostać 4.07 już czekam z niecierpliwością na ten dzien... Na szczeście to juz niedlugo. Jestem bardzo rozdrażniona i strasznie duzo jem tak po 15. do tej godziny strasznie sie mecze ponieważ jest mi niedobrze.
Zawsze miałam płaski brzuch a teraz jest dziwnie duzy i twardy. wiec to nie nadmierna ilość tłuszczu.
 
No to bardzo sie ciesze... przynajmniej mamy wspólny temat na jaki mozna sie wypowiadać :D
Drogie Dziewczyny jak długo sie staracie?

Pisze ponieważ sądzę ze mogłam zajść w ciążę.Bardzo bym tego chciała. I zżera mnie niecierpliwość by to stwierdzić. Przyjmowałam tabletki antykoncepcyjne. Ponieważ występowały u mnie plamienia po 16dniach je odstawiłam. Wszystko było w porządku .Wraz z moim narzeczonym kochaliśmy sie bez zabezpieczenia
przez okolo miesiąc do dzisiejszego dnia.Nie ukrywam takze ze mój mężczyzna nie krepował sie dojsc we mnie. Od okolo 3 dni mam non stop zgage i skurcze macicy.Do tego strasznie mi wydyma brzuch.Jestem senna. Czy może wiec to oznaczać ze jestem w ciąży??
Bardzo prosze o odpowiedz i czekam z niecierpliwośćią co o tym sądzicie ??


Ja z moim mężem tak naprawdę staraliśmy się 3 miesiące. Tak naprawdę nic na siłe bo wtenczas nic nie wychodzi.
Ja byłam wczoraj u ginekologa i ciąży jeszcze nie stwierdził gdyż jest to za wcześnie (początek 5 tygonia) i kazał pojawić się za dwa tygodnie o powinno być już coś widać. Oczywiście oświadczył mi że teraz ponad 50 % kobiet ma samoistne poronienie o którym nawet nie wie więc lepiej na siebie uważać jeśli zrobi się test który wyjdzie pozytywnie.

Misia test najlepiej zrobić w dniu spodziewanej miesiączki jednak ja zrobiłam 3 dni wcześniej i już pokazała mis się druga jaśniejsza kreseczka więc życzę powodzenia.
 
MISIA proponuję zrobienie testu :tak: Bo objawy mogą wskazywać ciążę;-) A kiedy miałas termin @?

EWCIA no może tak być;-) I dlatego Ci piszę o tym:tak:
 
Misia- zmiany nastroju także mogą oznaczać ciążę. Za 4 dni wszystko się wyjaśni chyba, że zrobisz betkę i wtedy będziesz wiedziała :))
Co do brzucha, to wątpię, aby w pierwszych tygodniach urósł:sorry2: choć każda z nas jest inna, mi brzuch pokazał się dopiero pod koniec 4 miesiąca...


Nika- w takim razie dziękuję Słonko :** zacznę rozglądać się za jakąś :))
 
Ostatnia edycja:
Zrobie test na pewno 4.07 w dniu miesiączki.. Mam nadzieje ze druga kreseczka sie pokaże... :D a jak nie to bedziemy z moim narzeczonym w wielkim szoku. Bo ile mozna sie strać :D
 
Witam dziewczyny:-)
Ja na przykład zgage mam tylko w ciąży;-)
Na razie za wcześnie na testy,mogą nie wyjść 4.07 zrób bete i w100% będziesz pewna:tak:

Na szczęście staranki są przykemne:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
poziomki- Wielkie dzieki :D Pocieszyłaś mnie ogromnie. Testy napewno zrobie... bo tak bym chciala ze nie wytrzymam dłużej niz do 4.07 ah... Szczerze? nie moge sie doczekać a boje sie jak blonynki (bez urazy dla blondynek :D sama nią jestem) w horrorach :) hehehe... tak bym chciala aby bylo juz po wszystkim. i mam nadzieje ze wszystkim starającym sie tez sie poszcześci :D
 
reklama
No tak :D i ja mówie ze to mnie sporo czasu zostało :D ale oj tam ...:p:D Damy rade.. a jezeli (odpukać ) nie wyjdzie ... To przynajmniej bedziemy sie starac dalej :p:D za którymś razem musi sie udać :D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry