reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
nika to fajnie, ze mała chce rodzeństwo
mama juz sie nie zamartwiaj, wszystko będzie doskonale
Ja byłam na spacerku z koleżanka i komary mnie zjadły.
Sol, bunia szczypawki dla was
 
reklama
PRALINKA-NO DOKLADNIE-NASZA Bunia moglaby dzis gory przenosic-mocno z Nia trzymam &&& i wierze,ze w tym cyklu Jej sie uda-im sie uda;-)
NIKA- hahahaha-czyli masz to co ja!!!Zuza mowi ,ze chce brata bo Domi jest fajny i chce jeszcze jednego i ze chce siostre bo...nie ma:-D:-D:-D:-Dpewnie,nie ma sie co nastawiac ,ale wierzyc trzeba ,ze sie uda!!!!zycze Ci powodzenia i szybkich efektów:tak:
SOL- dobranoc:)
WISIEŃKA- hejka:))no juz sie nie zamartwiam-co ma byc to bedzie-Tom zadzialal,moje pekly-wola nieba,z nia sie zawsze zgadzać trzeba :):):)))
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny!
Ja po joggingu i moich wygibasach.
Trochę mam dzień nie w tempo, więc zmykam, może jakiś film z M., a potem spać i nie myśleć o @ itd.... Ooooojjj, oby nie przylazła - sorki za zrzędzenie znowu, ale dziś jakaś zmartwiona jestem tymi moimi ciężkimi piersiami... :-:)-:)-(
Więc dobranoc Wam wszystkim i &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& dla kochanych staraczek!!! :-)
 
hej nikuś, no ja już jak olinek się robię, masz rację. tak na marginesie to Karollo jak słyszy tę piosenkę to zamiera. Słucha i bardzo mu się podoba.

a my mamy już jedną dolną trójkę na wierzchu, czekam na drugą z nurfenem przy łóżku. Kręci się i śpi tak niespokojnie lepiej mieć cały arsenał w zasięgu ręki.

bunia posmyraj kocicę ode mnie i trzymam kciuki za lekki poród, mam nadzieję, że nie uśpisz kociaków tylko powędrują w dobre ręce.

zmykam spać, więc kolorowych życzę.
papapatki
 
PRALINKA- dobrej nocki i do jutra!
ZAPMATRA- TOBIE ROWNIEZ spokojnej i przespanej nocki zycze-do napisania
WISIEŃKA- milego pluskanie
MARY-BETH- dziekuje i wzajemnie...a jesli chodzi o piersi to wcale nie musi byc oznaka @ wczesne objawy dzidzi to tez wlasnie piersi tkliwe,ciezkie,pelne...tak wiec prosze myslec pozytywnie i &&&& zacisniete za testowanie niedzielne:tak::tak::tak:spij slodko!!
 
ZAPMARTA spokojnej nocki i oby Nurofen nie był potrzebny:-)

MERY BETH śpij dobrze i nie martw się;-) I tak jak pisze mama - bolesność i tkliwość piersi to też objaw fasolki więc &&&&&&:tak::tak:

WISIENKA przyjemności w wannie;-)

MAMA nie wszystko od nas zależy:-) I wierzę że będziesz w marcu rodzić zdrowa i piękną dzidzię:tak:
 
kochane moje babeczki-lece spac-jutro Zuza ostatni dzien w przedszkolu-caly lipiec jest z nami,Domi idzie do sasiadki a my jedziemy do Ikea:):):):):)i odebrac nasze meble do korytarza:):):):))) ciągle czuje prawy jajnik....
a wogole t jedna nasza sasiadka sie rozwiodla i sprzedali dom-tu naprzeciwko nas i kupilo mlode malżeństwo-jak sie pozniej okazalo Tomka kolega ze szkoly-gościu uczyl L i wiecie co-jeszcze sie dobrze nie wprowadzili a On 3 dni temu zginal w wypadku-jachal z kursantem i ten niewiadomo czemu zjechal na przeciwlegly pas i uderzyli w drzewo i dachowali i ten gościu zginąl na miejscua kursant w ciężkim stanie w szpitalu...jutro na 14 pogrzeb....smutne to:(

karaluchy i do jutra!!!
 
MAMA pchełki na noc:-)

Ja też uciekam przytulić się do M...

Dobrej nocy wszystkim co jeszcze zostają;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry