reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny, już oficjalnie DOBRANOC. ;) Na pewno będzie przyjemnie, o to się nie martwcie. :p ;) Za to mniej przyjemnie mi się będzie rano do pracy wstawało. ;) Ale od czwartku mam już urlop, bardzo się cieszę! :D

Mama05 - no to trzymam jednego kciuka, za to solidnie. :) Za Ciebie Bunia87 wszystkie, które mam. ;) Działajcie. :)
 
reklama
Bunia wiec kciukasy zacisniete z calych sil &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Wiecie ze ja sie tu z Wami wyedukuje??:tak:
I wspomagacze ciazy poznalam, i mniej wiecej dzialania i dowiaduje sie jak manitoring mniej wiecej wyglada...
 
BUNIA same dobre wiadomości u Ciebie:-) Wojsko na pewno dotrze na miejsce:tak::tak: Zachowaj powera na po porodzie;-)

KRAKOWIANKA działajcie co 2 dni i trzymam kciuki&&&&&&& za fasolkę:tak:

ZAPMARTA hejka:-) mówisz że już się przemieniasz w Olinka Okrąglinka:-D:-D
 
PRALINKA- cześć ,jak tam przymililas sie do męża???;-);-)
BUNIA- no jakze sie ciesze razem z Toba!!!!!! jak cudownie sie wszystko uklada!!bedzie si-zobaczysz i bedziemy razem marcóweczki:tak::tak:ja dostalam recepte na luteine,ale mam ja zaczac brac jak test wyjdzie pozytywny;-)
 
ja też się niuńki moje zbieram- po tym dorwaniu małżyka mam spadek energii i spać mi się chce a jeszcze muszę iść psy nakarmić i koty wypuścić na wieczorny spacerek- potem sobie same tarasem wrócą. ale teraz kocica jest już taka duża, że umie tylko wejść a nie zejść

dobranoc kochaniutkie moje
 
BUNIA- dobranoc ,snij piekne sny o dzidzi!!!do jutra!
KRAKOWIANKA- dokladnie 1 & mi wystarczy:):))dzieki!!
NIKA- cześć kochana!!!co tam w szerokim świecie slychac??niedlugo tez zaczynacie co??? :):):))
 
mama witaj ponownie;-)
Przymilalam sie, On sie tez przymilal, ale procz przyjemnosci to z dzisiaj dzieciatka nie bedzie;-)

A wiecie, patrzac dzisiaj na Bunie to tak sobie pomyslalam, ze jak babeczka jakas nie w humorze to sie mowi ze facet jej "nie dal". A Bunia dzisiaj rozkwita.. Normalnie mowi swiatu ze cosik sie dzialo:-D

Bunia spokojnej nocy, teraz odpoczywaj;-)

Edit

Tez juz uciekam na tv.. poogladamy moze cosik,
Jaewa jutro przyjde z ranca na kawke, tak jak dzisiaj;-)Tzn z mojego ranca:-D

Buziaki
Kolorowych snow wszystkim zycze
 
Ostatnia edycja:
MAMA hejka:-) Zaczynamy zaczynamy :tak::tak::tak: Zobaczymy co z tego wyniknie - nie chcę się nastawiać żeby potem nie było rozczarowania;-)
A Pati dziś powiedziała że chce brata i siostrę:szok::szok: żeby miała się z kim bawić:-D:-D Normalnie nas zastrzeliła tym stwierdzeniem;-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry