reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
pralinka :ninja2:

heloł mama popołudnie u znajomych udane?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Owulacyjny nic nie wykazał, ale zaufam mojemu instynktowi :p i zaciągnę dziś męża do łóżka. ;) A Wy trzymajcie kciuki. :) Ja swoje też trzymam - za wszystkie starające się PODWÓJNIE, a za Mamę05 póki co nie wiem, czy podwójne czy pojedyncze, bo jeszcze się nie zdeklarowała, jakie woli... ;)
 
krakowianka trzymamy kciuki &&&& a mama już się zdeklarowała- to już błaganie o jedno dziecko

wcześniej pytałam czy może nie miałaś plamiena wcześniej, które było by @ że teraz byś miała dni płodne?
 
Bunia87, przepraszam, zapomniałam od razu odpisać - tak sobie teraz przypominam, że jednego dnia miałam śluz zabarwiony na pomarańczowo. Ale to było tylko jednego dnia i totalnie incydentalnie... Nie pamiętam nawet kiedy dokładnie. Ale to nawet zdawkowa @ raczej nie była. ;)
 
Owulacyjny nic nie wykazał, ale zaufam mojemu instynktowi :p i zaciągnę dziś męża do łóżka. ;) A Wy trzymajcie kciuki. :) Ja swoje też trzymam - za wszystkie starające się PODWÓJNIE, a za Mamę05 póki co nie wiem, czy podwójne czy pojedyncze, bo jeszcze się nie zdeklarowała, jakie woli... ;)
KRAKOWIANKA- marze o jenym,zdrowym,donoszonym i szczesliwie urodzonym dziecku:tak:;-)a Tobie powodzenia w dzialaniu i &&&&&&&&&&&&&&&&&&& zaciśniete!!
bunia, energia cie rozpiera, to pewnie przez ten przemarsz wojska...
ZAPMARTA- cześć kochana;-)ale sie usmialam:-D:-D:-Dprzemarsz wojska-dobre:tak:
BUNIA- tak,dziekuje-wieczor udany!!dzieci i tatusiowie pograli w pilke -my z Iwonka kawka i relax;-)potem kolacyjka i wrocilismy na spanie dzieci-takze teraz podlewam ogrod ,dzieci spią...
 
Ostatnia edycja:
reklama
bunia, energia cie rozpiera, to pewnie przez ten przemarsz wojska...

a wiesz, że tak od wczoraj jestem taka podekscytowana, bo test owu pokazał bladą kreskę, dzisiaj porządną i okazuje się, że mam owu!! no a pozatym prawdopodobnie wiem, dlaczego wcześniej się nie udawało mimo clo- bo brałam od 16dc lutkę, a z tego wszystkiego wynika że owu mam właśnie w 16dc, więc ona wszystko hamowała. a ginka mi nie sprawdzała kiedy pęcherzyk pęka. w 1 cyklu z clo w 8dc miał 17mm, w 2 nie miałam podglądu bo ginka na urlopie. no i teraz też nie miałam. w dodatku bralam clo od 5dc a nie od 3dc jak wcześniej, a z lutką czekam aż testy owu nie będą pokazywały drugiej kreski.

no i tak "streściłam"

podsumowując- mam powera
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry