reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Dziewczyny znalazlam fajna strone z suwaczkami, jest ich tam tyle ze sama nie wiedzialam ktory wybrac :-D Moze Wam sie przyda wiec podaje


www.ticker.7910.org
Sa tam tez awatary i inne cuda :tak:

Wlasnie Mama masz racje, ech ze akurat teraz mnie to musialo dopasc no ale bedzie dobrze mam nadzieje :-) A Ty sie prosze nie martw. Pewnie jestes juz po owulce, nie szkodz sobie zbednymi nerwami.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dzień dobry wszystkim :-) faktycznie pogoda dziś przecudna ... ale w pracy niestety trzeba siedzieć:(
Wczoraj sobie zrobiłam bobotest i tylko jedna kreska....:/ wiem że to jeszcze nie musi o niczym świadczyc bo do niechcianej @ zostało jeszcze 6 dni... co by nie było życzę miłego dzionka! :-D
 
ja wiem że wcześnie ale jakaś szansa jest by po kilku dniach coś pokazało :) ... zresztą to był mój pierwszy test w życiu... chciałam wypróbowac co i jak:)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry