reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
marcepanek o to to to!!! cudna jest ta roślinka!! prosiłam mamę żeby zczaiła nazwę, ale już nie musi- zapisałam i na pewno kiedyś kupię, bo szaleję na jej punkcie. ale teraz na pewno nie kupię, bo jak sie wyprowadzimy to co- wykopię? ale się cieszę, że nazwę znam. dziękuuuuuuuuuuuuuuję

ja też uciekam już spać. a przynajmniej położyć się bo się narobiłam dzisiaj że hej.

dobrej nocki wszystkim życzę. i proszę kciukasków nie puszczać jeszcze przez najbliższy tydzień
buziolki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
buniu ta roślinka występuje w dwóch odmianach drzewko lub krzaczek oba wyglądają pięknie i kolorystycznie się nie różnią nic tylko wysokością :-)
Ja to mam fioła na punkcie Magnolii w odmianie biało różowej po prostu cud. Jutro ja powrzucam co to się w ogródku u mnie znajduje;-)
 
No, znajomi wreszcie przyjechali. ;) A że znajomi są lekarzami - kazali mi oprócz FALVITU MAMA zażywać OMEGA MED dla kobiet w ciąży. Także jeszcze się dokształciłam. ;)

DZIĘKI WIELKIE DZIEWCZYNY za podtrzymywanie na duchu! Niemniej smutno mi, dlatego mykam już spać... No i zobaczę, czy @ będzie, czy nie. Jeśli nie to w środę znowu testuję. Dobrze, że testy z allegro są tanie. :] Pytanie tylko, czy wiarygodne... ale podobno tak.

Dobranoc. :*
 
Wpadłam na chwilkę i zmykam spać Ciężki dzień dzisiaj i jeszcze wieczorem najgorsza robota :prasowanie no ale dałam rady:-D

Poczytałam na szybko i trochę napiszę:-)

marylka wszystkiego najlepszego życzę :tak::tak:

mama piękny ogród :tak::tak: ja w czwartek po różyczkę jadę:-) albo dwie:-) jeszcze nie wiem

jutro trzymam kciuki &&&&:tak::tak::tak::tak:

zapmarta super wiadomości :-) oj mam nadzieje że za niedługo tez usłyszę bicie małego serduszka.Jak słyszałam od Zosi pierwszy raz to sie popłakałam ze szczęścia

krakowianka przykro mi że temp.spada:-( jak nie przyjdzie @ to zrób test z krwi

Marcepanek nazwa spisana:tak::-) mi też bardzo się podoba to drzewko :-)teraz juz będę wiedziała


No i zmykam spać Dobranoc wszystkim
 
Moi goście dopiero poszli także mało dzis byłam. Jutro opiekuję sie 11 miesięczną Zuzią, córka mojej koleżanki i zobaczymy na ile będe mogła być z wami. Mam nadzieję, ze uda mi się nadrobić. Szczypawki i do jutra
 
Witajcie moje drogie:-)

Siedze wlasnie przy porannej kawce i Was nadrabiam co tam napisalyscie jak spalam :)

Mama kwiaty PRZEPIEKNE! Ta japonska odmiana wierzby jest boska:-) Mam nadzieje ze latwa w uprawie? Jezeli tak to jak kupimy dom zasadze sobie pare takich, juz na nie zachorowalam!:-D Roze cudne i ten kwiat w doniczce na parapecie super wygada, jaka to odmiana?
Ja tez trzymam kciuki za Twoje pecherzyki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :)

Monia mam nadzieje ze nie wykonczyli Cie za bardzo w pracy i ze z naczynami tez sobie poradzilas?

Maran zycze powodzenia z corcia i zeby dawala Ci sie wysypiac po nocach:tak:

Wisienka jak tam kolacja sie udala? :)

Nie pamietam co ktorej z Was mialam napisac, za szybka macie produkcje :-D
Ja znowu o chorobach ale wstalam dzisiaj ze strasznym bolem glowy, tak jakby mi sie ta konczaca sie angina przeniosla na zatoki....Ja juz sama nie wiem. Antybiotyk koncze jutro wieczorem a co potem?:wściekła/y: Nie wiem moze to ostatnie podrygi choroby. Dzisiaj i jutra za boga nie ruszam sie z domu a glos mam taki jak po powaznym przepiciu:-(
Macie moze jakies sprawdzone sposoby na poprawienie kondycji przy grypie, anginie, przeziebieniu?
U mnie dzisiaj slonecznie ale dosyc zimno.
Witam sie z Wami jeszcze raz chociaz spicie i do napisania jak wstaniecie dziewczynki ;-)

jai62s.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczynki wpadlam Wam tylko zyczyc milego dzionka:-)
Spalam dzisiaj 3 godzinki:-(
Marzy mi sie juz drzemka po pracy:-D

Mama cudo te Twoje roze:tak:

Buziaki
 
reklama
Malapralinka witaj! Ale rano wstajesz! Nie zazdroszcze:szok:
Tobie rowniez milego dnia i mam nadzieje ze jak wrocisz bedziesz miala czas na drzemke:-D

Jadzia gratuluje serdecznie!!!!! :-) Pewnie jestes przeszczesliwa :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry