reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witam się z rana

czy wy tez wczoraj tak xle asie czułyście ja miałam koszmarny dzień o 20,30 poszłam juz spac

Mama ja ide na 10 dni. dostalam kase tzw. wczasy pod grusza. wymog jest by na 10 dni isc. zabrac mi nei zabiora ale nie chce stracic tego w przyszłym roku.
W sumie to nie wiem co robic. jakas kadrowa jest wsród nas? ;)
mery, ewcia dobrej nocki

kadrowa nie :-(ale interesuja się troche i w razie wątpliwości moge swoja kadrową podpytać - jesli chodzi o wczasy pod grusza jest wymóg tych 10 dni - ale u nas rozwiazuja to w ten sposób ze wypisuja 2 tyg a ida np na mniej a potem wybierają bez wypisywania kart urlopowych tylko trzeba pilnować i kwestia czy się w firmie zgodzą :sorry2:

ide troche nadrobić
 
mama Powodzenia u gina. Masz rację mam ćwiczenia z maluchem. Zuzka jest bardzo pogodna i wcale nie płacze ale jest bardzo ruchliwa i absorbująca. na chwilę jej nie można spuścić z oka zwłaszcza, ze nie mamy tych wszystkich zabezpieczeń.
 
Cześć Wisienka widzę ze zmieniłas sobie juz suwaczek ja czekam do wizyty bo ten gin do którego chodzilam mnie wkur... według mnie źle mi policzył - a jak sie czujesz ??

mama - powodzenia u gina - ja tez dzis ide bo chciałabym juz w pracy powiedzieć nie czekac juz tych 3 tygodni i ide do innego zobaczyc kuleczke na usg i jak wsio ok to powiem w tym tygodniu - uff co za stres
 
heloł

witam się dzisiaj i ja. jeszcze przed śniadankiem i kawką bo muszę się ruszyć do sklepu po pieczywko. mmmm.... kupię sobię bułę

wiecie co- wczoraj niby była ta jaśniejsza kreseczka, a dzisiaj przy podcieraniu zauważyłam na papierze ciemniejszą plamkę (jakby z żyłkami krewki) no i jakoś mi się śluz płodny pojawił to chyba owu się spóźnia wyjątkowo w tym cyklu- mam taką nadzieję, bo jakby bylo po owu to nie wiem czy by przytulasków starczyło. bo były w czwartek i w niedzielę, miały być też wczoraj ale zasnęliśmy po takim robotnym dniu.

no i mam już testy, to dzisiaj zrobię i będę widzieć czy jest ciemniejsza kreska
hej buniu :)
no my też wczoraj wyjątkowo padliśmy za to dziś mam chcice podwójna :) mąż sie ucieszy :)

80 zl to duzo ale mysle ze sie oplaci:-) A tej prowizji to duzo % wychodzi?
Tutaj w Au wszyscy jak ida do sklepu placa karta, bardzo rzadko zdarza sie ze ktos wyciagnie $ z portfela.

Kochane ja tez na troche znikam. Bardzo zle sie czuje, moze lekka drzemka mi pomoze:-(

Witaj Bunia trzymam kciuki za ciemniejsza kreseczke:tak:
no dużo dużo i 2% od każdej transakcji - niby nie dużo ale jak sie uzbiera no ale wyjścia nie ma ludzie coraz częściej płacą kartą i mam coraz więcej zapytań o płatności kartą więc nie mam wyboru :)
 
Sorbus no zleciało zleciało i faktycznie już tylko tydzień :) ale szybko zleci :) bo dziś już wtorek w czwartek ide na odnowe pazurków jakoś w tygodniu będe testowac wosk w sobote z Kamila bratem jedziemy na dni Drawna po pracki wiec nie bede miała czasu o tym myśleć :) a we wtorek jeszcze chyba nie bede testowac tylko jak we wtorek @ nie przyjdzie to w środe zatestuje no chyba ze @ przyjdzie
 
Ja sie pozegnam, lece spac. Jak nie uda mi sie usnac to wpadne jeszcze potem. Dzisiaj chce sie polozyc wczesniej bo wczoraj znowu za dlugo siedzialam.;-)
Do jutra albo do napisania Dziewczynki, poki co mowie Wam
2zsuolz.gif
papa
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry