reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
agnieszka hej, pewnie opalona jestes po takim dniu na dworze?
Witaj Wisienko:)
Nie nie jestem opalona,może jutro choć troszkę kolor zmienię bo mam zamiar wygrzewać się na słońcu no ale zobaczymy:))

Maran to przykre co piszesz...Ja rozumiem że dziewczynie może być ciężko,sama pracuję na obczyźnie więc wiem czym to pachnie ale jeżeli to ma być czysty zarobek dla dziewczyny to powinna się zebrać w garść,zacisnąć pięści i działać a niestety zarabianie pieniędzy nie należy do łatwych czynności :(
 
reklama
Maran to przykre co piszesz...Ja rozumiem że dziewczynie może być ciężko,sama pracuję na obczyźnie więc wiem czym to pachnie ale jeżeli to ma być czysty zarobek dla dziewczyny to powinna się zebrać w garść,zacisnąć pięści i działać a niestety zarabianie pieniędzy nie należy do łatwych czynności :(


agnieszka ale ja myśle, że to tak czasem bywa jak ludziom coś za łatwo przychodzi... mąż jej wszystko załatwił PPS, prace mieszka u nas, nic jej właściwie nie obchodziło... i nie potrafi tego docenić... my wszyscy gdy zaczynaliśmy tu na obczyźnie to nikomu nie było łatwo, bo wszystko samemu trzeba było zdobywać i mieszkało sie w hostelu w 10cio osobowym pokoju przez pierwsze 2 tyg nim sie pokój znalazło i pracy sie szukało po kilka tygodni dlatego docenia sie to co sie ma i cięzką prace a jak ktoś przyjeżdża na gotowe i ma rozczeniowy stosunek do życia to uważa, że mu sie wszystko należy... ale dosyć o tym... rózni są ludzie - i egoistów nie brakuje też... tak mnie poprostu zezłościła ta sytuacja

ide pod prysznic
 
Ja juz po kapaniu i do łózka
maran współczuję, przykra sytuacja
agnieszka miłego dnia jutro
marry dobranoc
zapmarta w zasadzie to gdzie nie policzę to inny wychodzi w przedziale 8-18 luty. Szczypawki dla ciebie
Ja też juz lece do łóżka. Dobrej nocy i szczypaweczki
 
reklama
cześć kochane kobietki
wlecialam na chwile...nie wiem o co chodzi za bardzo-latam na podgladanie jejeczek a tak wogole to nie mam śluzu plodnego-cos tam jest ,ale to nie taki rozciagliwy jak powinien byc...:sorry2:dzis mam 13d.c. wedlug usg endometrium w macicy jest super i wyglada zdaniem ginek.na przyjecie ciąży,ale pecherzyk jeszcze musi urosnac i wedlug Niego owulka powinna byc w poniedzialek...mierze temp.i od kilku (4) dni mam 36.5 a dzis 36.6...myslalam ,ze dzis bedzie spadek do najnizszej temp.w cyklu jutro skok-czyli owulka a tu d.....a:dry:jak jutro nie bedzie spadku to nawet nie wiem co tam zobacze na usg we wtorek-moze urosną a nie pekna i znow bede miala torbiele:-:)-(dzialamy ze spokojem-to znaczy z przyjemnośćia -nie daltego zeby robic dziecko-pod tym wzgledem jest OK-nie ma stresu,czasem czuje jejniki dosc mocno,ale temp.wysoka ,sluzu brak...








slonecznego dnia wszystkim życze..
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry