reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Zapmarta ja kupiłam truskawki po 4 a czeresnie za 8 , morele drogie jak diabli po 11 zł i kupiłam tylko 4, a arbuza kupię jutro. ja mam ciągle ochotę na owoce:-)
 
reklama
cześć dziewczyny:-)

krakowianka85 mam nadzieje że będzie u ciebie dzidzia :tak: u mnie się wyjaśniło
przyszła dzisiaj franca:wściekła/y:
Zaczynamy 3 cykl.Tym razem nie będziemy celować w owu tylko od 10-11 dnia cyklu co 2 dzień przytulanko:tak::tak: i się uda!!!
Wiem że Zosie też "zrobiliśmy" 3 dni przed owu:-)

U nas pogoda super więc z małą cały dzień na podwórku jesteśmy :tak::-)

oj mama 3 mandaty to nabroiłaś ;)))):-D
 
KRAKOWIANKA- &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
a ile dni masz cykle?? ja mam 27-dniowe..

Dzięki za kciuki. :*

Hm... zwykle miałam 30-31 dniowe. Poprzedni miałam 28-dniowy. Tyle, że tym razem mam inne objawy PMSa, niż zwykle. Albo po prostu tak mi się tylko zdaje.

Zapmarta ja kupiłam truskawki po 4 a czeresnie za 8 , morele drogie jak diabli po 11 zł i kupiłam tylko 4, a arbuza kupię jutro. ja mam ciągle ochotę na owoce:-)

U nas dziś najtańsze truskawki były po 5,50 a czereśnie po 13. Moreli nawet nie widziałam. o_O

Mary105 - przykro mi... :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
truskawki u nas po 4,50 Cieszę się że mam w ogródku:-)
na czereśnie też już mam smak ale dopiero we wtorek do sklepu pojadę

no chyba że do sąsiada przez płot skocze :cool2:
 
krakowianka ja byłam na takiej dużej hali targowej i tam naprawdę można kupić wszystko. Np. Kandyzowany kumkwat. Były nawet świeże kurki
mama szczypaweczki i miłego kajdankowania. Dzięki za tulonka i starajcie się az iskry polecą. W ten większy pecherzyk niech Tom celuje:-)
mary jak nie jestes pewna owulki to rozszerz czas przytulanek. Ja zaszłam 28dc przy cyklach 30 dniowych:szok:
Zapmarta a jak tam w pracy kiedy powiesz???Ja juz mam L, czuję się od razu spokojniej:cool:
 
Ja już gaszę komputer. Życzę Wam spokojnej nocy. :) Albo też nocy gorącej. ;) Ja np. zamierzam zaraz zaciągnąć Męża do łóżka bo nawet, jeśli jeszcze w ciąży nie jestem, to Wisieńka - dałaś mi nadzieję, że nawet pod koniec cyklu może się udać. :D Dzięki. :)
 
wisienka :szok: ciekawe kurcze
ale ja mierze temp i był skok w 15 dniu cyklu Teraz też postaram się mierzyć


dobranoc krakowianka :)
 
mary mi tez tempka skakała i w ogóle jeden dzień ok 7 maja zdawało mi się, ze mam owulkę , a tu prosze przyszła jak czekałam na @. Może to starankowy stres puścił.
krakowianka dobranoc
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry