reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Bafinka ja sie wcale nie znam, w zyciu niczego nie bralam procz kwasu foliowego:-(
Marylka bo dzisiaj tutaj prawie wcale rozmowy nie ma:dry:

Ja juz sie znowu staranek nie moge doczekac...
Jutro zaczynamy, albo i pojutrze..
A ja juz bym chciala wiedziec czy sie udalo:cool:

Zaraz bede znikac robic obiadek...
 
nagapalma no ja tez bym chciała wiedzieć czy już czy jeszcze nie no ale jeszcze ponad tydzień :(
Marylka ja też tylko podczytuję bo jakoś weny dziś brak...
czyli nie tylko ja tak mam :)

my wczoraj od znajomych wyszliśmy jak nigdy ok 2 a zanim do domku doszliśmy a potem szaleliśmy z meżem i tak to po 3 poszłam spać i jestem lekko wypruta :), dobrze że wczoraj troche posprzątałam dzisiaj kamil dokończył to mam z głowy tylko prasowanie zostało :(
 
Mati wrócił utyrany, prawie z płaczem domagał się mleka i padł do łóżeczka, aha no a po wejściu do domu oczywiście od progu opowiadał mi o wszystkich po kolei przytachanych kamykach :) ... kiedyś przynieśli ślimaki :-p

aha nie pisalam wam, ale wczoraj miałam poważną rozmowe z R i zgodzil się na kupno pudelka! :-)


dziewczyny to zapodajcie jakiś ciekawy temat! :happy2:
 
Lor chyba wszystkie zdechłe dziś:) Albo powybywały bo ładna pogoda...
Ja się kisze w pracy:(( Nie ma co robić - tzn nic pilnego, i nic mi się nie chce i tylkoczekam aż "góra" sobie pójdzie żeby się urwac...
Zaplanowałam na dziś salon piękności przed jutrzejsza wizytą ale coś ładnie zaczyna się robic to może weźmiemy psiaka na wieś...
 
Ja pomalowalam sobie pazurki, zaraz sie bede juz powoli szykowac do pracy, gdyby mi zabraklo czsu zeby jeszcze tu zajzec to milego dzionka wszystkim zycze
Buziaki
 
czesc dziewczynki :-)
marylka - ale co bys chciała wiedziec, ten post chyba nie był do mnie bo ja nic nie pisałam od czwartku heheheheheheh :p
Apropos zdechłości - ja mam dzis kaca i też zdycham !!!
No to się dobrałyśmy dzisiaj !!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
małapralinka wysyłam całe stato pozytywnych wibracji i fluidków i wierze, że ten miesiąc to Wasz czas... Twój Marylki Mamy i wszystkich moich kochanych forumowiczek, które jak niczego na świecie pragną Maleństwa
Łapcie więc razem z moimi dobrymi myślami o Was i Waszych starankach ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry