reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
tak ap ropo zdrowia to na badaniach wstępnych do pracy w krwi wyszedl mi za wysoki cukier. Lekarka powiedziała, że norma jest do 120, ja mialam 110, ale ona twierdzi, że taka chudzina jak ja to powinna miec ok 80, a blizej 120 mają grubsze dziewczyny. Bardzo jej się ten mój cukier nie spodobał, ja wybrnęłam z etgo mówiąc ze rano wypiłam troche soku.
Znacie sie moze troche na tych normach z cukrem? faktycznie mam wysoki?

generalnie to ja znam jeszcze jedna norme 65-105 na czczo
wiec mysle ze to troszke za wysoko
mimo wszystko powtorzylabym tą glukoze na czczo i poszla z wynikiem wsptepnie do internisty jesli bylby wyzszy

ja w cukrzycy ciezarnych mam na czczo norme do 95

Dorotka, Malapralinka, Lorelain, Marylka, Monia - czeeeeść! :-)[/FONT]

witaj i oby @ nie przyszla

Dorotka no to bardzo ladna waga:tak:
A ze jeszcze do pracy to juz w ogole pewnie zabiegana i niezle zorganizowana osobka jestes

Apropo wagi to moja mama mi mowila (bo cale zycie 50 kilo wazyla) ze jak ze mna w ciaze zaszla to nie tyla, trzymala sie. I ciocia ja wystraszyla ze trzeba tyc bo inaczej dzicko chore bedzie i mama zaczela wciskac w siebie co sie dalo i tak 15 kilo w 2 ostatnie miesiace przybrla:szok:
No ale na szczescie wrocila potem do swojej wagi

j

smialam sie ostatnio z ginem ze dziecka podobno w brzuchu nie da sie zaglodzic
ja w 29tc z cora mialam na plusie 11kg,teraz z rana tak jak napisalm 4,5
wszystko jest spowodowane ta dietą ,jem 6 posilkow na dobe,ale nie moge jesc niestety posilkow po ktorych sie tyje wiec waga stoi w miejscu,bo troszke schudlam,tzn 2kg

DOROTKA- trzymaj sie dzielnie kobietko pracująca-kiedy Ty odpoczniesz????

co do odpoczynku to powiem szczerze ze przyzwyczajona jestem do obrotow i jakbym lezec miala to bym chyba oszalala,naprawde
a co do odpoczynku to weekendy wystarczaja ce są ,a i tak czasem zajecie sobie znajduje
 
reklama
Lor ale trafiliscie wtedy nie ma co:tak:
Ja tak naprawde to mam nadzieje ze nam sie szybko uda bo ostatnio za pierwszym razem tez trafilismy i tez dokladnie wiem kiedy bo w okresie dni plodnych bylo tylko raz..
Zreszta tyle fluidkow i kciukow wiec kazda z nas musi zostac mama w 2011:-)
 
Dziewczyny, ja się powoli zbieram do pracy. Życzę Wam miłego weekendu! :-):-):-)
Malapralinka - obyście szybciutko zafasolkowali! :tak:
Zresztą wszystkim staraczkom tego mocno zyczę!
Wszystkie Was ściskam! Papa!
 
Mary dzieki
Milego dzionka;-)

Laseczki ja nie moge...
[video=youtube;j4tjlb77NFg]http://www.youtube.com/watch?v=j4tjlb77NFg[/video]
uwielbiam dzieciaki:-D

[video=youtube;BGiLlwdyEHA]http://www.youtube.com/watch?v=BGiLlwdyEHA&feature=related[/video]
[video=youtube;uPE4HtCW73c]http://www.youtube.com/watch?v=uPE4HtCW73c&feature=related[/video]
 
Ostatnia edycja:
ha ha ha no to mamy myśl dnia " dziecko jest dzięki uprzejmości taty" :-D

Tak,teraz musimy mezulkow prosic o uprzejmosc:tak:

Swoja droga ogladalam kiedys nagranie ze slubu i tam na poczatku bylo wlasnie jak dzieci opowiadaja o milosci i slubie...
To nawet z tej samej serii...
Rewelacyjne to bylo:tak:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry