reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Badylinka co się stało??

ehhh najsampierw się pokłóciłam z rodzicami, potem musiałam odwieźć moje dzieciaczki (szczury ^^) do koleżanki bo jadę do tych Niemiec i nie zostawię moich Skarbów na pastwę moich rodziców :p jak przyjechałam do koleżanki to się okazało że nieszczęście bo jednemu z jej szczurków coś odbiło i w nocy zagryzł dwa maluchy :(
potem się jeszcze pokłóciłam z przyjacielem i w ogóle było mi źle i niefajnie :(

Badylinka - mam nadzieję, że dzisiaj już się lepiej będziesz czuła. Głowa do góry!

tak dziś już lepiej, dziękuje :)

wyrwałam się na chwilkę z kuchni żeby się przywitać ^^
siedzę od rana i tort robię dla koleżanki. Kurcze mać norrrrrrrmalnie jestem Królową Biszkoptów! :D
pełna podziwu jestem dla siebie, nawet mi wyszedł tak wysoki że musiałam dorobić drugi krążek kokosowy i będzie wysoooki tort :D i to z trzema kremami ^^ kurcze coś ostatnio nic tylko piekę ;)

spisałam sobie wczoraj zamówienie koralikowe - 100zł nie moje :D teraz tylko czekam na przelew i mogę zamawiać :D
 
maran - mój miał być czekoladowy ale jako że wyszło mi tyle tego biszkoptu to kremy będą trzy :) czekoladowy, waniliowy i wiśniowy
 
hej, pizza siedzi w piekarniku to mam chwilkę czasu na bb :) ... o widzicie a mi R przywiózł od mojego taty torcik bo sąsiadka przyniosła po weselu córki hehe


Mat nadal śpi a w domu bloga cisza i spokój hihi


ale dzisiaj zle wieści:( .... szkoda, że @ przylazła... liczyłam że beta cos pokarze ... z dwojga złego dobrze, że jest skoro nie ma fasolki bo przynajamniej możecie się szybciutko starać
 
jestesmy:tak:
meble do korytarza kupione,odbieramy w srode i Tom bedzie montowal:tak:;-)juz sie doczekac nie moge a potem jade do mojego ogrodniczego sklepu i kupie wysoki,wąski wazon-taki na mert wysoki i jakie badylki kolorowe dla rozjasnienia bo meble sa ciemny brąz -jasniejszy od wenge,ale ciemny-bedzie pięknie!!!
i w srode kupimy tez w Castoramie plytki na taras:tak:;-)

acha- Tomi mi zapowiedzial ,ze dzis wieczorem bedzie policjantem:-D:-D:-D:-D:-D:-D:szok::szok::szok:
 
Jej nie było mnie tu od środy i jakaś masakra jak to nadrobić , tyle stronek napisane że szok.
Od środy trwała przeprowadzka i jesteśmy już na nowym mieszkanku, tak że jest co robić.
W środę ponownie zrobiłam test i też wyszły dwie kreseczki druga już troszkę ciemniejsza.
@ nie przyszła więc jest ok :-) kolejny teścik zrobię jeszcze w poniedziałek z rana, a na wtorek umówiłam się już do ginekologa zobaczymy co powie.

Nie wiem czy wy też tak miałyście że strasznie bolały jajniki, raz z lewej raz z prawej strony tak jak podczas owulacji. Czy to normalne ?:-(
 
reklama
Witam kochane. Nikt dziś za mną nie tęsknił???
Byłam u gina i mam zwolnienie do nastepnej wizyty czyli do 7 lipca a potem będziemy przedłużać. & mam mieć załozona kartę.Zrobilismy tez zakupy z warzywek i owoców na hali targowej gdzie sa 8 i 9 cuda świata. Pol robi na obiad Pene pierwszy raz w zyciu:-) Od poniedziałku jestem z wami cały czas.
lor Pol też mial badania do nowej pracy i cukier wyszedł mu 105 a lekarz powiedział, ze za wysoki. Nie wiem jak z tymi normami bo u niego była górna 105 a na moich badaniach 110
mama ja ciągle teraz oglądam meble, bo w głowie mebluje nasze m. Mówisz, ze Tom Policjantem, to ty musisz dzisiaj narozrabiać, żeby miał za co cie aresztować!
palisssa Przykro mi że jest @ . Nie martw sie kochana wiesz przynajmniej teraz na czym stoisz i na pewno te staranka będą owocne.&&&&&&&&&&&&&&&&&
Jadzia, badylku, maran witam was bo was widzę:-D Oraz wszystkie inne i zycze słonecznego dnia:-):-):-):-):-):-):-):-):-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry