reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
BADYLINKA- upsssss,przepraszam;-)wybaczysz:sorry2:;-)
WISIEŃKA- tesknimy pewnie,ze tesknimy-super ze L4 masz juz w ręku i bedziesz duzo z nami-i mebluj pewnie-to sama radość!!!

no musze narozrabiac dzis wieczorkiem-mysle ,ze to nic trudnego nie bedzie:tak::tak::tak::tak:

JADZIA- witaj-Twoj objaw z jajnikami jest jak najbardziej normalny-nic sie nie martw;-)dbaj o Was!!!fajnie,ze juz po przeprowadzce:tak:

kochane lecimy na grilla-bede wieczorkiem:tak:
ja rowniez zycze slonecznego dnia:tak::-):-):-):-)u nas jest przepieknie;-)
 
Uf, poodkurzałam, byłam u krawcowej i na spacerze z Mężem. :) A teraz siadam do papierologii... z kawą bezkofeinową mając nadzieję, że mózg nie zauważy różnicy. :p ;)

Pallissa - bardzo mi przykro, że w tym cyklu się nie udało... Nie trać nadziei! :*
 
wisienka ja tam zawsze o Tobie myśle jak na BB wchodze... :)
mama no to ciekawy wieczorek sie zapowoada z policjantem...
witam popołudniowo, Ala właśnie mi wstała :) i słysze tupot małych stupek po podłodze...
 
dziewczyny wzracam sie DO WAS; ostatnie 2 miesiace w tyl obliczylam okres noi wychodzi ze co 37 dzien mam@ juz tak mam 2 miesiac co to sie dzieje? odkad sie staram cos sie pokielbasilo,,,wiec jak dzisiaj dostalam to co ile mam liczyc co 37 dni? boze swiety moze ja juz jestem za stara na dziecko? noi najwazniejsze okres jest strasznie skompy!!!! malo co leci noi strasznie boli musialam wziasc tabletke,,,im wiecej sie staram tym gozej na tym wychodze,,,noi nie wiem jak mam sobie obliczyc dni plodne???pomuzcie dziewczyny moze tym razem zajde jak mi ustalicie dni plodne wy???:-):-):-) czekam na wasze ustalone dni plodne moze ktoras mi pomorze????dziekuje z gory:-D
 
Pallissa - a próbowałaś może kiedyś mierzyć temperaturę i obserwować śluz? Ja korzystam z programu, który potem sam mi interpretuje, kiedy zaczynają się dni płodne i kiedy przebiega owulacja. Czyli robi robotę za mnie. ;) Ja tylko mierzę temperaturę i obserwuję śluz. No i zapopatrzyłam się jeszcze w taki wynalzak jak MIKROSKOP OWULACYJNY firmy DONNA, ale jego póki co testuję... ;) Chociaż opinie ma bardzo pozytywne, dlatego się skusiłam na jego zakup.
 
reklama
palissa moje cykle pokręciły sie strasznie i to w momencie gdy zaczelismy się starać. Zaszłam w ciążę wtedy kiedy się nie spodziewałam metodą co 2 dni bo liczenie nic mi nie dały, sluzu nie było a tempka wariowała. Nie jestes za stara wariatko :-D, ja jestem starsza to wiem co mówię. A re twoje zaburzenia to pewnie jeszcze po stracie. Tulę cię i mysle, ze może spróbuj tych testów owu jak zauwazysz jakies zmiany sluzu, szyjki czy w momencie spodziewanej owu. Myslę licz ten cykl 37 dni.
krakowianka, maran witam. Ja najedzone Pene Pola- cud, miód soczek i lody waniliowe z karmelem - mój mąż jest genialnym kucharzem. Zaraz wybywamy i będziemy pewnie póxnym wieczorkiem. Trzeba odwiedzić rodzinę!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry