reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
mama05-znalazłam fajny artykuł o znieczuleniu zewnątrzoponowym na naszym portalu w artykułach na bb. tytuł" ni musi boleć ..."

i jeszcze na stronie poradnik.zdrowie.pl jest o tych bulach co pytałaś
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
maskara nie dziwie się kobiecie , ja jakoś weny do pisania dziś nie mam i najchętniej to bym was podczytywała, ciekawe czy dziś czy dopiero jutro przyjedzie towar z nuka, aventa i tomme tippee (wszystko w jednej paczce) wolała bym dziś - przynajmniej czas by szybko zleciał a tak jakiegoś lenia mam a na dodatek w nocy spać nie mogłam do 12 a zazwyczaj o 10 sie kłade także dla mnie to dużo :)
wczoraj sie ze mnie koleżanka z poprzedniej pracy śmiała że sowojego byłego szefa (a jej obecnego jeszcze) ganiałam do sklepu po pilniczek :):):):)
 
ja filmik dopiero w domku sobie obejże bo tu nie mam głośniczków nawet w monitorze :( więc lipa
 
ja bym najchętniej cały dzień w łuszku leżała i po prostu nic nie robiła ....... hm rozmażyłam się tak to był by piękny dzień ale nic trzeba zarabiac za to mąż dziś ostatni dzień na chorobowym sie wyleguje
 
reklama
wiecie co -moze jestem inna,ale mnie ten film jakos nie smieszy,facet ktory bije kobiete to dla mnie nie facet,Ona mu dala takiego klasycznego policzka nie bylo w tym sily a on ja normalnie walna a wiadomo,ze ma wiecej sily .wspolczuje babce. a gdyby taka sytuacja spotkala nasze mamy:-( nie wiem moze za powazna jestem...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry