reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
agnieszka.kk: faktycznie głos jest nie potrzeby ale babka niezła najpierw mu wlała a potem ryczy ale widać że miała ochote sie zemścić jeszcze, no policjant prawie opanowany:-D masakra ogólnie
 
reklama
wiecie co -moze jestem inna,ale mnie ten film jakos nie smieszy,facet ktory bije kobiete to dla mnie nie facet,Ona mu dala takiego klasycznego policzka nie bylo w tym sily a on ja normalnie walna a wiadomo,ze ma wiecej sily .wspolczuje babce. a gdyby taka sytuacja spotkala nasze mamy:-( nie wiem moze za powazna jestem...

no mnie mama tez to nie smieszy, ale za ciekawy uwazam fakt, ze baba sie odwazyla!!! bo policzek policzkiem, ale wiadomo, ze na policjanta, to raczej nawet nie tyle odda ( bo nie powinnien, nie uznaje damskich bokserow), tylko jeszcze by ja dla zasady, zeby pokazac kto ma wladze na 24h wpakowal.
no i sie troche zastanawiam jak to im sie udalo nakrecic, czy nie bylo ulozone wszystko... swoja droga nie wiem co bym zrobila jakby mnie facet pacnal ale chyba bym zazarla...
 
wiecie co -moze jestem inna,ale mnie ten film jakos nie smieszy,facet ktory bije kobiete to dla mnie nie facet,Ona mu dala takiego klasycznego policzka nie bylo w tym sily a on ja normalnie walna a wiadomo,ze ma wiecej sily .wspolczuje babce. a gdyby taka sytuacja spotkala nasze mamy:-( nie wiem moze za powazna jestem...
...rozumiem,każdy ma prawo na swoje zdanie.
Ja nie myślałam pod tym kątem że mogłaby być to moja mama bo moja mama raczej pierwsza faceta by nie uderzyła a poza tym ten facet oddał jej to samo bo przecież to ona pierwsza go uderzyła a nie wiem czy zauważyłyście ale na samym początku już kobieta fikała...no nic tak jak napisałam na początku każdy ma prawo do własnego zdania.Mnie ten filmik rozśmieszył do łez :-D:-D:-D
agnieszka.kk: faktycznie głos jest nie potrzeby ale babka niezła najpierw mu wlała a potem ryczy ale widać że miała ochote sie zemścić jeszcze, no policjant prawie opanowany:-D masakra ogólnie

...mi ten filmik się spodobał :-D
 
A wiecie że jedna z zasad mówi że dopuki policjantowi czapka z głowy nie spadnie to go dotknąć nie można
 
u mnie pięknie świeci słonko więc czas na spacerek ,moja mała w szkole , mężulek w pracy , a ja na mały spacerek ruszam do siostry zobacze co nowego ma w swojm sklepie i jaktam ruch u niej , ( ma sklep z ciuchami ) nawet fajny i nie drogi

mój siedzi w pracy i też ma niezły ubaw z kumplami bo mu wysłałam link
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
u mnie pięknie świeci słonko więc czas na spacerek ,moja mała w szkole , mężulek w pracy , a ja na mały spacerek ruszam do siostry zobacze co nowego ma w swojm sklepie i jaktam ruch u niej , ( ma sklep z ciuchami ) nawet fajny i nie drogi
miłego spacerku:)
Ja nie długo też muszę zabrać się za porządki w domu.Na razie mąż zasnął na sofie to wykorzystuję laptopa:)

mój siedzi w pracy i też ma niezły ubaw z kumplami bo mu wysłałam link

wysłałaś mu linka z tym filmikiem co wstawiłam?
i co?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
weźcie mnie stąd pogońcie. Miałam iść sprzątać, a zamiast tego to dzwoniłam po uzbezpieczycielach i wybrałam nowego do autka:sorry::sorry::sorry:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry