reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Tak, 24 lipca:tak:
miał być czerwiec, albo sierpień, ale za dużo się wydarzyło w październiku:-(
13 dni po Maciusiu odszedł mój Tata:-( i dlatego 24 lipca, gdyż w tym dniu miałby urodziny...
to przykre:-(ale dopoki amietamy o kims kto odszedl to On zyje-chocby w naszym sercu:happy:ja zaraz po moim slubie stracilam najukochanszego dziadka:-(a m-ca przed slubem w tragicznym wypadku samochodowym stracilam przyjaciela ,ktory mial byc moim swiadkiem na slubie....:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
no niestety dziewczyny, życie to nie bajka:-:)-(

na mnie już czas, będę uciekać, ale jutro zajrzę co u was.

Życzę spokojnej nocy. Pa
 
to przykre:-(ale dopoki amietamy o kims kto odszedl to On zyje-chocby w naszym sercu:happy:ja zaraz po moim slubie stracilam najukochanszego dziadka:-(a m-ca przed slubem w tragicznym wypadku samochodowym stracilam przyjaciela ,ktory mial byc moim swiadkiem na slubie....:zawstydzona/y::zawstydzona/y:


Współczuję :-(
a mój dziadek zmarł prawie że na moich oczach :-(

ewcia, wyśpij się i do jutra :-)
Sol, a tak to już inaczej :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny fajnie mi się z wami rozmawia ale muszę lecieć spać bo 3.30 wstaję :eek: teraz spać mi się nie chce i mogłabym siedzieć do północy a rano beton hehe:-D dlatego muszę się zmusić i przytulić do podusi.Alan już też zasypia także DOBRANOC moje kochane,zajrzę do was jutro ale dopiero wieczorem także do zobaczenia babeczki:)
 
AGUS KULA- witaj slonko,dziekuje za slowa otuchy-dam rade i jak juz pisalam NIE PODDAM SIE BEZ WALKI O MOJEGO MALUSZKA,skoro mozna skorzystac z lekow to skorzystam i zobaczymy jak to wszysto nam sie pouklada.:tak:
 
Dziewczyny fajnie mi się z wami rozmawia ale muszę lecieć spać bo 3.30 wstaję :eek: teraz spać mi się nie chce i mogłabym siedzieć do północy a rano beton hehe:-D dlatego muszę się zmusić i przytulić do podusi.Alan już też zasypia także DOBRANOC moje kochane,zajrzę do was jutro ale dopiero wieczorem także do zobaczenia babeczki:)
rozumiemy,slodkich snow i o jutra:tak::laugh2:
 
agnieszka z tym siedzeniem do późna to mam podobnie do Ciebie, a rano to ciężko zawsze się zwlec :-D

mama oby Ci się udalo mieć trzeciego bobaska :-) aj, tak sobie nieraz myslałam, że fajnie mieć taką gromadkę dzieci :-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry