reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mama chętnie obejrzę zdjęcia:)
Ja uwielbiam róże!! Strasznie bym chciała kiedys mieć taki kącik z różami tylko:)
 
reklama
Hej ! Tylko na sekunde, bo lece do pracy !!!
Zdaaaałam !!!!


Ogromne gratulacje!!!


Wisienko - no właśnie kurka żadnych..... nic mnie nie boli, nie łupie nigdzie..... masakra
jaewa - ale ja się tak właśnie zachowuje :p nie myślę oni ani trochę, nie biegam sprawdzać do wuca czy już przypełzła...
siedzę sobie i pogwizduje "fiu fiu fiu, nie myślę o Tobie wcale gupia jędzo" :)
a spotkanie to z koleżanką która na stałe w Irl mieszka ale przyjechała na miesiąc do Pl ^^ no i przy okazji chce zagadnąć czy by była możliwość przenocowania u niej czas jakiś, czas wystarczający na znalezienie pracy i wynajęcie czegoś własnego. Więc od tego spotkania trochę zależy to czy i gdzie polecimy w październiku. Strasznie się spinałam na to spotkanie ale teraz już jest luuuuuuz
image014.gif
chociaż jednak odrobinkę stresu jest więc proszę o kciukasy jednak mimo wszystko :)

Daj znać jak będziesz juz po spotkaniu co tam ustaliłyście :)

mama - oj oj oj już się tych zdjęć nie mogę doczekać... super pomysł z różami!:tak:
 
Badylinka nie doczytałam kiedy to twoje spotkanie ale trzymam kciuki za wyjazd:)
Pamiętam jak my się szykowaliśmy i jak odliczałam miesiące, potem tygodnie a potem panikowałam:)) Teraz fajnie ale wtedy nie było mi do śmiechu...

A ja tak sobie ostatnio myślałam jakby tu fajnie powiedziec rodzince o fasolce jak juz będzie... Poczekamy do ok 10 tyg jak będzie ok to powiemy i wiecie co sobie wymyśliłam?
Że każdemu zrobię karteczkę w stylu "Babciu, dziadku już jestem" i do każdego jakis osobisty liścik... Już sobie nawet treśc powoli wymyślam:))
Co myslicie o tym?
 
Ja chcę arbuza!!! Ale u mnei zimno to takiego w temp pokojowej proszę:))
Chciałam kupić rano ale były blade jakies takie:(fuj
 
Witam wszystkie starające się mamy Jestem tutaj nowa i Staram się o Dziecko chciałbym się dowiedzieć czy mogę z wami popisać
pozdrawiam wszystkie obecne staraczki:*
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry