reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
MADE aż musiałam sobie od razu kawę zrobić, jak Cię zobaczyłam! :rofl2:

A w ogóle to nieszczęście mnie spotkało... :sorry2::dry::-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
:-D))) hehe już sobie wyobrażam jak pijąc ją, dochodzisz do siebie :)))))
A ja już wszystkie trzy Ufoki pomalowałam :-p czekam jeszcze na werniks
i wysyłam mojej Kochanej Dziewczynce :rolleyes2:


Co za nieszczęście? Okres dostałaś? :eek:
 
Ostatnia edycja:
hahahaaaaaaa :-) ech jak się stęskniłam :zawstydzona/y:

NIC już nie może być gorszego :eek: ......................chyba :))
 
Ostatnia edycja:
Asionek ciągle zapominam -gratki ząbka i tych 4cm mniej niż przed ciążą;))) u mnie to by było niemożliwe;))

dziekujemy :)
a z cm sama w szoku jestem :)))
tym bardziej , ze jem tyle slodkiego , ze az wstyd :-:)zawstydzona/y:


Asionek
- widziałam filmiki - ale daje czadu Twój chłopczyk! I jaki duuuuży! No i gratuluję ząbka

mam stanowczo za dużo skóry!!!!!!!!!!! :no: Czy to w ogóle da się jakoś "naprawić"???

no Nat niezle urosl :))
ja dlatego zaczelam cwiczyc ... skory za duzo nie ma , ale za to taka jakas hmm no nie za bardzo napieta jest na brzuchu wsumie nawet nie tyle na brzuchu co na gorze pod piersiami :(((

Dzięki dziewczyny!!! Wiedziałam, że jak tu się wyżalę, to zrozumiecie mnie :sorry:

wczoraj było mi źle, tak bardzo źle, ale dzisiaj jest nowy dzień, świeci słonko i mój syn się tak pięknie do mnie uśmiecha od samego rana, więc po nocy przyszedł dzień, a po burzy spokój :tak:

a teraz DAJCIE MI MORDZIAKI to Was ucałuję :rofl2::-D

to ja poprosze buziaka :)))


:szok::szok:
ZIZI hehe he poczekamy zobaczymy :-p:-D:-D

hehe no wlasnie ...
mam podobny problem , ze tak powiem :)
nie moge sie przelamac zeby malego komus zostawic ... chociaz i tak za bardzo nie mam komu hehe
 
hahaha Kocur poległam;)))) na ploty masz zaproszenie... a jak nie pójdziesz to będziesz pewnie głównym tematem rózmów...hmmm skoro cię zaprosiła to chyba już jesteś;)))
 
reklama
Ale wiecie co...... to jest spotkanie tematyczne..... w tym miesiącu - WARIACJE NA TEMAT OWOCÓW MORZA I RYB :szok::szok::szok::szok::szok:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry