reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Made zupkę jarzynową. I budyń na deser:)
A na jutro mięsiwo z kuraka muszę zamarynować. Miałam robić dzisiaj ale nie mam siły.
Ja już lepiej, tylko kaszel mnie wykańcza, Nina biega jak gdyby nigdy nic, Oliwka zdrowa a K. leży ledwo żywy.
 
Karola bo faceci zawsze ciężej chorują;)))

u nas też prawie wiosna, nie licząc zachmurzonego nieba i wiatru;)) dziś widziałam na spacerze mnóstwo kormoranów i gęsi wracających z ciepłych krajów
 
Olivka - zdrowia zatem, mężowi i Tobie :)))
U nas niestety żurawia nie uświadczysz, ale może jakaś przelatująca dzika kaczka....?
Kto wie, kto wie...:))
 
Odzyskałam dziecko!! :szok: Wcale nie jestem szczęśliwa, jak teściowa zajmuje się cały dzień moim dzieckiem, a ja mogę sobie posprzątać, pojechać na zakupy, ponicnierobić :-( I to nie dlatego, że robi to niewłaściwie, tylko dlatego, że to jest MOJE MOJE MOJE dziecko i ja w ogóle nie lubię, jak ktokolwiek poza MNĄ się nim zajmuje :eek:
 
Hej,
cały dzień coś było do roboty:crazy: dopiero mam chwilę luźniejszą.

Kocurek, chyba masz malutki problemik:sorry2:wszyscy wiedza, że to Twoje dziecko:-p
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry