reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rodzące i staraczki w 2011

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Ja dla najbliższych nigdy żadnych wariacji nie robiłam, sama jem głównie ryż z mlekiem, a dla jakichś obcych żon będę mule z kaparami przyrządzać........ :baffled:

Dobra. Koniec tematu. Lepiej napiszcie jak Wam wieczór mija........ :-)
 
Jak potrzebujesz to zaraz Ci wyczaruję przepis:)
Tylko powiedz co wolisz:)

Dodałam jeden przepis na bloga jakby co:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kochana - dzisiaj epokowe zakupy, dysponuję następującym towarem:

śledzie matiasy
łosoś wędzony
owoce morza mrożone - mieszanka
makaron wielkie muszle
feta
ananas
kapary
tabasco
pietruszka
szczypiorek
rucola
czerwona cebula
rzodkiewka
kukurydza
jogurt grecki
ananas
avocado
mango
limonka
por
kiwi
krewetki w oleju

Myślę, że zrobię dwie sałatki i roladki z łososia... Będzie wykwintny weekend jakiego jeszcze nie mieliśmy - może czas uczcić wprowadzenie do domku...? A u nich posiedzę dwie godziny i wracam do mojego skarba uśpić na noc... :sorry2:
 
Kocie a może spaghetti z wędzonym łososiem, sosem śmietanowym i szpinakiem?:)))))
Możesz dodać mango.
Albo szaszłyki z wszystkiego co wymieniłaś?:)
 
reklama
Szaszłyki fajny pomysł, można jakiś lekki dip zrobić:)
Ta pasta może być na zimno, możesz ją zrobić z tym makaronem muszle:) Jako sałatkę:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry