reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczkowe Prezenty

U nas powoli decyzje prezentowe zapadają.
babcie jak zwykle prosiły o wskazanie co ma Maja dostać.
Więc od jednej będzie zapewne koń na biegunach taki jak zamieściła Aqua.

Od drugiej duże klocki lego duplo - są co prawda od 1,5 roku ale mama chętnie nimi się wcześniej pobawi.

od nas jeździk pchacz z chicco.

dodatkowo u siostry zamówiłam zabawkę z IKEI:

IKEA | home | IKEA dla dzieci | Serie do pokojów dla dzieci | Serie zabawek | Seria MULA | MULA Kolejka

Dla mojej wielbicielki koralikow chyba będzie to trafiony przedmiot.

Reszta rodziny musi wykazać się inwencją twórczą :)
 
reklama
kolejka z Ikei jest super!!!!!!
mamy ją od miesiąca i jest to obecnie ulubiona zabawka Maksa - polecam!!

mamy też klocki - wprawdzie podróbkę duplo ale są ok - też je bardzo lubi , tzn. wysypuje je i wszelkie moje budowle rozkłada na części

ja chyba też nie chcę szaleć z prezentami na roczek, w ogóle Maks ma mało zabawek - w sumie kilka większych, ale różniących się jeśli chodzi o stosowanie. - bardzo ładnie się nimi bawi:happy:

teraz kupiliśmy mu fontannę playskool - mam nadzieję, że mu się spodoba:happy:
na pewno kupimy też jeździk - tzn ktoś z rodziny już się zadeklarował, że kupuje

nie mam pomysłu czy Maks jeszcze czegoś by potrzebował:confused:
 
U nas fontanna z playskool od gwiazdki jest w użyciu. Co chwila piłki latają po całym mieszkaniu. Maja czasami próbuje inną piłkę dołożyć ale rozmiar nie ten. Sprawdza się też stolik edukacyjny.
U nas zabawek jest sporo, chociaż bardzo różnorodne. Maja najbardziej lubi pakować i rozpakowywać pudło z mniejszymi zabawkami. Po swojemu sortuje i przekłada. Może tak do godziny mieszać w pudle.
 
to fajnie że fonntanna się sprawdza:-)
już nie mogę się doczekać aż przyjdzie pocztą:-) :-)
 
super ta kolejka z Ikei:-) :-) :-)
a ja nie mam jak sie do Warszawy dostac bo maz ciagle w pracy :-( :-(
mozna jakos poczta z ikei zamowic? pewnie niee :-( :-(
 
fajna ta kolejka z ikei i mi sie teraz przypomnialao ze w przychodni jak idziemy na szczepienie jest taka duza i kacper lubi zawsze te paciorki przekladac
 
reklama
a ja sie przyznaje ze jestem tragiczna ................zarzekałam sie ze juz zadnej zabawki patrykowi na urodzinki nie kupoie a tu prosze w srode przez przypadek zobaczyłam basen z piłeczkami .....bo był bardzo tani 9$ plus dodatkowe piłeczki 5$.....razem 14......czyli jakies 30 pare złotych :):):)..................no i oczywiscie byłam ciekawa reakcji patrynia ........wiec rozpakowałam ......patryk bawi sie jak szalony w basenie ......a tu jeszcze tyle czasu do urodzin.....
 
Do góry