reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Roczek

Tylko proponuję położyć Majunie spać zanim przyjdą goście, bo potem wątpliwe czy Ci się uda :-) Ja pewnie też bym zaprosiła gości wcześniej jakoś w połowie drzemki, ale nie mam na to warunków :-(
 
reklama
a u nas juz dwa dni tylko zostały przygotowania w pełni dynie juz wyciete i straszą na balkonie:)
dyniehalloween1qv1.jpg
 
U nas urodziny wypadaja w sobote:-) i wtedy przychodzi jedna tura gosci ta co w niedziele nie moze a reszta w niedziele bo wtedy jest msza o 9 :szok: ( inne godziny były zajete ) ni i musze podac obiad i zakaski ale w sumie ciesze sie ze tak wczESnie bo popołudniu wszyscy pojda a macio bedzie wykonczony i padnie
 
No i po imprezie- troche ludzi było...( jedzenia za dużo zrobiłam):/ Jowi dostała mnóstwo prezentów samochód, garnuszek na klocki fischer price, ślimaka co jeździ i gra melodyjki, bajki, buty na zime i jeszcze mnóstwo innych..a ja dostałam róze za urodzenie jowi...ogólnie było bardzo fajnie i nastrojowo..
jowisia1roklq4.jpg

imprezkaai2.jpg

imprez347wiewv8.jpg

dmuchanie347wiecydf8.jpg
 
cammi po zdjeciach widac z imprezka sie udala :-)
ja wlasnie nie moge wymyslic co mojemu dziecku kupic na urodzinki...

Urodzinki Lenki wypadaja podobnie jak u Kundy :-D w sobote ale balowac bedziemy dwa dni, bo moi rodzice sie niedawno rozeszli i balujemy na dwa fronty...

Tez planujemy obiad i tort. Zobaczymy jak to wyjdzie...
 
Fajnie, macie juz to za sobą widać, że impreza udana, u nas urodzinki tez wypadaja w sobote. Na 14.30 zaprosiliśmy gości, zaczniemy od obiadu a później tort, a na 17 wyciągamy gości do kościołka na msze.
 
reklama
Jowitko, szczere życzonka urodzinowe :-)

Choć minęły urodziny,
Życzę zawsze dziarskiej miny,
Do zabawy mnóstwa siły,
Żeby kazy dzień był miły.
Lalek, klocków i pluszaków,
Stu uśmiechów i buziaków,
Zdrowia, szczęścia i słodyczy,
"Ciotka" z Martą Tobie życzy :-)

miscbday05hfoo5.jpg
 
Do góry