reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek

AsiaM ta sukieneczka czekała na Maje prawie rok, bo w grudniu tamtego roku moja kolezanka jej przywiozła :-)

tort gruszkowy??? pierwsze słysze, z chęcią bym spróbowała
 
reklama
inka jaki cuuuuudny tort :-)
Anulka to nasze dzieciorki z tego samego dnia są :-) Ale my 11 będziemy dopiero imprezować :-)
 
Ale super imprezki :-) Dzieciaczki radosne, rodzice zadowoleni....a nas to czeka teraz w sobotę: imieniny i urodzinki razem. Hmm tylko jak to wszystko ogarnąć, cały weekend goście ;-) ALe już zakupy prawie zrobione, pozostaje kupić baloniki, świeczkę, itp no i popiec, pokroić, stół z piwnicy przynieść itd.....
 
Wielkie całuski dla Nowych roczniaków!!!!!
a swoją drogą to nieźle przenosicie te urodzinki.. jak komu pasuje:) my to zawsze obchodziliśmy w dzień urodzin.. ale dopóki maluch niekumaty to łatwo go oszukać... Moja kumpela opowiadała że zapomnieli o imieninach ich córki a ona ma 5 lat i przypomieli sobie dopiero dwa tyg potem i powiedzieli że dzis ma .. zrobili ciasto i była zadowolona...:)

Pycha widze że mała ma takie same upodobania do toreb z prezentami jak moja:) śliczna sukienka:)
 
Z tym przenoszeniem to nie chodzi o to jak nam pasuje, tylko w środku tygodnia goście są zajęci :-) Tatuś zresztą też ....
 
Inka mamy taki sam rowerek Macio dostał od nas na roczek tylko o miesiac wczesniej:-)

Pycha sliczna Majcia:-)

2fo6.jpg


3so1.jpg


4fr6.jpg
 
Hehehehe widzę, że Macio ma pieska z Allegro :-)
Czy ktoś mi prześle w końcu kawałek tortu? Czy tylko będziecie się znęcać zdjęciami ? :-p
 
reklama
U mnie trwają przygotowania do urodzinek. Zrobiłam sałatkę, ciasto w piekarniku siedzi, na noc kurczaczki do marynaty jeszcze trzeba wsadzić. A wieczorkiem przyzodobimy pokój...Babcie też się włączyły w przygotowywanie:pieką ciacha i robią salatki.
Mam nadzieje że imprezka się uda bo Marcinek chorował ale dziś już jest dobrze.
 
Do góry