reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek

Forever
A ja uwielbiam organizowac kinderr bale,bede robic dzieciaka tak długo jak sobie dadza, juz niemoge sie doczekac jak beda zapraszac swojich znajomych przedszkolno-wczesnoszkolnych by organizowac konkursy, robic dekoracje, no ale ja mam cos z glowa poprzestawiane, wiec . . . :-D;-)

Andariel przepraszam ze takie spoznione ale szczere zyczenia zdrowia i radosci dla Twojego skarba.
 
Ostatnia edycja:
reklama
mgordon - dziękuję!
forever - nasze szkraby nawet nie będą pamiętać imprezki 1-roczkowej przecież;-) no a co do przyszłych, to - przynajmniej jeśli o mnie chodzi - myślę, że będzie to kwestią kilku czynników, a głównie sił fizycznych i nastroju; bo może i jest trochę gorączkowych przygotowań w związku z organizowaniem spotkań u siebie w domu (czy to urodzinowych czy każdych innych), ale fajnie gdy jest okazja do spotkania się z lubianymi znajomymi:tak: i myślę o tym własnie w tym kontekście - jako okazji do miłego spotkania w gronie bliskich osób; a że dzieciaki mają przy tym frajdę - tylko się cieszyć;

forever a upatrzony karton jaki ma kolor? planujesz baner monokolorowy czy jakiś multi?
 
Mgordon - ja też lubię ale za cholerę czasu nie ma :-(
Andariel - okazja do spotkań jak najbardziej, tylko niekoniecznie chce się urobić po lokcie przy tym a jedynie po przeguby. :-p
Nie będę oryginalna jak powiem, że kropki. :-D
 
u nas zaczynają się pojawiać pytania: co na prezent dla maluchów na roczek? i tu własnie pytanie odnosnie jakis waszych pomysłów. Cos mi chodzi po głowie, ale jakos do niczego nie jestem przekonana więc może cos podpowiecie
Andariel literki i cyferki robiłaś/wycinałaś sama czy kupowałas juz gotowe, jezeli tak to prosze o jakis link
 
Ostatnia edycja:
Szymek od dziadków dostanie krzesełko do roweru, żeby móc z nami jeździć na wycieczki:) a od chrzestnej samochód-jeździk, więcej pomysłów nie mam:/ więc też jestem chętna na podpowiedzi!
 
ja już pytałam na wątku zakupowym o opinie o fotelikach typu sako, fatty itp. myślę, że to ciekawy pomysł na prezent, poza tym to może właśnie basen z kulkami (dzięki mrsmoon i reszta :) i więcej pomysłów też chwilowo brak :]
 
a może rowerek? moja mała dziś pierwszy raz siedziała na rowerku (i traktorze - zabawkowym oczywiście;-)) i strasznie jej się podobało:-)
 
reklama
U nas skromnie, nie będziemy go zarzucać. od nas wózek taki drewniany do sadu- kiedyś wklejałam. od rodziców komplet instrumentów tchibo- rewela, będziemy do filharmonii zabierać:)) i książka jakaś z tej serii
Wanda Chotomska dzieciom - Wanda Chotomska - książki online - księgarnia internetowa Merlin.pl-
Poczytaj mi, mamo. Księga druga - książki online - księgarnia internetowa Merlin.pl -chyba ta
- są różne i REWELACYJNE!!! obrazki z naszego dzieciństwa:)

od babci komplet drewnianych aut na takiej lawecie z tchibo- kochamy zabawki z tchibo- super jakość no i drewno:)
od chrzestnej klocki drewniane a od cioci może kluki z basenem??? Teściowa dała nam kasę na tego łosia i ma prezent z głowy.

Jeszcze przydałoby się koło do pływania, ale nikt nie pyta co chcemy póki co;)
 
Do góry