reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek

jak się uda (laptop jest w stanie agonalnym) to wstawię foty z imprezki:)

Z położonych przed Leosiem przedmiotów, Solenizant wybrał różaniec oraz długopis:-D

atrakcją dla innych dzieci biorących udział w imprezce okazało się zdmuchiwanie świeczki przez każde z osobna (oczywiście już po oficjalnym pierwszym zmuchnięciu przez Leosia); nie znałam takiej zabawy, ale faktycznie wzbudziła emocje i zainteresowanie dzieciaków:tak:
na ostatniej fotce z jedyną zbliżoną wiekowo Uczestniczką imprezy, tj. Krysią!
kwiecien2012 012a.jpgkwiecien2012 024a.jpgkwiecien2012 036a.jpgkwiecien2012 049a.jpgkwiecien2012 056a.jpgkwiecien2012 076a.jpg
 
reklama
widzę, że się wgrały zdjęcia, to jeszcze dodam dekoracje:
do lampy zamocowałam jedyneczki w kropeczki;-)
kwiecien2012 116a.jpgkwiecien2012 117a.jpgkwiecien2012 118a.jpg
na parapecie stanęły napisy: Leo oraz data urodzin (poznajecie napis?:-))
kwiecien2012 115a.jpg
wstrętne rury od grzejnika zasłoniłam choć częściowo girlandą balonów:
kwiecien2012 119a.jpg
był jeszcze kącik black&white (z balonika w wazonie niestety uciekło powietrze - foty robiłam dopiero dziś)
kwiecien2012 114a.jpg
oraz na ścianie nad tv wisiał baner urodzinowy, którego zadaniem było m.in. zamaskowanie dziur zrobionych w ścianie podczas próby wiercenia i zamocowania półki...:-p
kwiecien2012 112a.jpgkwiecien2012 113a.jpg
 
No i teraz jako, że Andariel narzuciła wysoki standart jesli chodzi o dekoracje ja już wynalazłam w necie karton w kropki, aby się zbytnio nie bawić z klejeniem. Balony z "1" już zabezpieczone. Będzie roboty tak czy inaczej..... :eek:
Sama imprezka b. udana, ale teraz już wiem, że kinderparty w domu to nie dla mnie :no:
A propos, czy Któraś ma może szablony liter i cyferek, wymyśliłam takie wielkości połowy kartki A4 jedna.
 
Ostatnia edycja:
forever daj Ty spokój z tym wysokim standardem:zawstydzona/y:
zważ, że to nie było kinder-party wcale:-D nie było znowu tak źle - żadne z dzieci nie ciągnęło za kropkowe jedyneczki, nie odciskało rączek w torcie, nie chciało koniecznie balonu z dekoracji itd. - uważam, że mogło być znaaaaaaacznie gorzej:-D tylko chwilami ilość decybeli mnie przerażała, przyznaję:-D no i nie znalazła się do dziś część Leosiowego prezentu (mały zabawkowy telefon komórkowy); na szczęście sam solenizant nic sobie z tego nie robi:tak:
 
Młoda kropkowe jedyneczki oglądała, ale jakoś ciągnąć nie miała zamiaru. No właśnie te decybele.... :eek: No i Andariel wyglądałaś na mocno zmęczoną sytuacją.:sorry:
A co do standartu - poziom trzeba trzymać. :tak:
 
Dzieciaki by Ci nie dały :-D Ale to dlatego właśnie, ze zasuwałaś jak mały samochodzik przy przygotowaniach, a tak to porządek i jedzonko podmiot zewnątrzny a Ty myślisz tylko o dekoracjach oraz kreacjach :-p
 
tak, na pewno, ale... satysfakcja nie ta sama:-pdla siebie bym nie wyprawiała, dla dzieciaków mogę i chcę (przynajmniej ten 1 roczek, bo reszty generalnie jakoś specjalnie nie wyprawiam);
 
reklama
Obawiam się, że nie będzie tak dobrze tj. jak maluch zakuma to się będzie domagał hucznej imprezki co roku :eek: i najlepiej co roku z innym motywem przewodnim. Jak dla mnie wymyślanie i organizowanie takich rzeczy jest ok tylko czasu brak. :-(
A ja mam potwierdzony lokal na roczek Młodej :-D Tylko zamawiać karton i literki wycinać :-p
 
Do góry