reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"Roczek"

Ladygab fajnie, że roczkowa imprezka Madzi się udała :-)
Makuc
super, że Alutce podobały się jej zmiany w pokoju, szaleństwo w salonie zabaw. Przykro mi, że rodzice nie dotarli :-( miło że teście się przynajmniej pojawili i jak widać Alutka z wrażeń szybko padła :-) Sobotniej imprezki również życzę udanej.
 
reklama
Makuc- no to ALutka się wyszalała, szkoda że wyszło tak z tymi rodzicami, u nas moja mama zawsze jest, ale gorzej z ojcem, on chyba nie wie jak dobrze jego wnuki wyglądają.
Laydygab- ja też lubię jak się wszystko kręci koło solenizanta, w odróżnieniu ja lubię jeszcze mieć żarcie na stole.
 
Makuc ja tez tule:tak: oj nie bylo to mile z rodzicow strony:no: tez byloby mi bardzo przykro.W sumie u nas roczek podobny tylko ja maz i tesciowie...tylko ze moi nie przyjechali bo maja do na 1700 km.
 
makuc, ladygab gratuluję udanych urodzinek:)

makuc przykro mi że Twoi rodzice nie przyjechali...wiesz ja też ostatnio parę razy zawiodłam się na moich rodzicach. Dla swojej pierwszej wnuczki(córka mojej siostry) zrobiliby wszystko a pozostałe wnuki zeszły na dalszy plan:(( tulam:****
 
dzięki dziewczyny :*
MONA widzisz u Was jest 1700km a u nas trochę ponad 80 więc aż szkoda nerwów na to wszystko.
 
Makuc :***- rozumiem Twój żal...Ale może wpadną w innym dniu?Ja wiem,że to nie to samo....:no::-(Najważniejsze,że solenizantka była szczęśliwa:tak:.A,i tortu Ci jeszcze nie pogratulowałam- super,że tak teściową "zażyłaś";-):-D
 
reklama
Do góry