reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek tuż tuż...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
ja też dawno tu nie byłam ale roczek małego zbliża się Ogromnymi krokami więc pewnie teraz będziemy tu częściej sobie zaglądać ;-)
 
reklama
vici - też myślałam o takim rowerku :confused: :confused: :confused: - gdzie mam szukać tych negatywnych opinii??
 
Asiun na goglach wpisałam nazwę rowerku i mi wyskoczyło kupę adresów i nieraz jest też forum i ludzie piszą swoje opinie.
 
Chrzestna Oskarka też ma w planie na prezent kupić mu rowerek , ale właśnie nie wie jaki :confused:
Niby to tylko rowerek a jak ciężko wybrać cokolwiek:baffled:
 
Szczerze powiem mężuś to wynalazł ale jak kiedyś szukałam opinii to też przez gogle i na fora wchodziłam.
 
Zielona odradzam plastkikowe opony(chyba,że w domku tylko będziesz jeździć) bo ci głowa odpadnie i po takim spacerku to zmęczona będziesz.Ja pisałam mejle do sprzedawców z czego są opony i patrze tylko na gumowe.
 
Też nie wiedziałam na co patrzeć ale znajoma ma na plastikach i jak byłyśmy obie na spacerze ona właśnie z małym swoim na rowerku to po przyjściu do domu tabletkę brałam i tv nie włanczałam chciałam ciszy,ciszy,ciszy
 
reklama
My już mamy ten rowerek i nic tego nie zmieni, zobaczymy jak będzie się spisywał mam nadzieje ze będzie ok. W piwnicy mam rowerek po siostrzeńcu więc jak mała będzie większa to tamten będzie jak znalazł :tak:

A co do roczku: Strój dla małej mam skompletowany już prawie, brakuje mi jeszcze tylko cienkich rajstopek (bo takie troszkę grubsze jakby było zimno mam) no i jak będzie paskudna pogoda to muszę dokupić inną czapeczkę.
Musimy jeszcze dokupić baloników, zaplanować menu, zamówić tort ale to jeszcze jest czas.

Teraz zaczęłam myśleć o sobie. W co ja sie ubiorę:confused: :confused: :confused: Normalnie koszmar, schudnąć mi się nie udało i wyglądam jak słonica, totalna załamka:sick: . No ale to nie ten wątek :baffled:

Magdaleona czekamy na relację z roczku Oliwki!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry