reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek tuż tuż...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
A czy macie juz pomysly jakie kupić prezenty? Mnie cała rodzina pyta co kupic a ja nie mam pomysłów!
 
U mnie nadal pomysły 2 (klocki lub jakiś jeździk), ale za to motywacji brak, do wyruszenia do sklepów. Pewnie znowu wszystko na sieci kupię.

A rodzinie zawsze mówię, żeby się trochę wysilili. Ja się zawsze wysilam, to oni też mogą. Tym bardziej, że pomysłów na prezenty dla Jagody brak ;p

Ale nie chciałabym, żeby to były jakieś duże (gabarytowo) prezenty.
 
Z tym wysileniem sie to masz rację:-) popieram ale z drugiej strony pytaja bo moze czegos potrzebujemy, a my w sumie wszystko mamy i dlatego mam mętlik, już myslałam o tym nocnikuz fisher price co Priscilla kiedys pokazywała
fp_k6072.jpg
 
Wiem, że moze wymyślam ale moze któras tez cos sobie podpatrzy:-)
smoby%20king%204.jpg
 
Dziewczynki, wykreslcie nas z tej karteczkowej listy.
Nie mam nawet czasu, aby wybrac sie do sklepu po kartki. Moj maz sie rozlozyl, Viki caly czas u babci, ja zaraz po pracy jade zmienic babcie, jak Viki usnie to do meza, potem znowu na noc do Viki i tak codziennie. Przepraszam Was najmocniej, ale nie mam sily na bieganie w poszukiwnaiu kartek - jestem psychicznie padnieta :-(
 
maarta basen z kulkami super :-)
alusimamusia z tymi kartkami to jest taki patent ze swego czasu MAGDALEONA zbierala kontakty do nas sporzadzila liste rozeslala nam na maile i teraz kazda z nas na roczek do kazdego Babyboomowego kwietniowego szkraba wysyla kartke z zyczeniami :tak: oby nasze dzieci mialy radosc i pamiatke z tego wyjatkowego dnia.
Priscilla kochana moja ja juz kartki mam wypisane i zaadresowane zatem chcac czy nie dostaniecie :-) ale Ty moja droga chyba po sklepach za kartkami smigac nie musisz,sama takie piekne produkujesz wiec cosik moze w pracy pokombinujesz z produkcja,jeszcze masz chwilunie :-p
Duzo zdrowka dla mezula i Viki a dla Ciebie sily i wytrwalosci.Komandoski nie pekaja ;-)
 
Buba, ja Viebie naprawde podziwiam. Jestes tak zorganizowana, ze to szok. Ja na na nic nie mam czasu i praktycznie nic nie robie ;-)
Co do "produkcji" to w pracy nie moge niestety nic instalowac na kompie :-( a u babci nie mam komputera :-( wiec na razie odpada. Chcialabym juz wrocic do domku - mam nadzieje, ze Damian szybko wyzdrowieje, chociaz jakos sie na to nie zapowiada :-(
Czuje sie jak na wygnaniu :-D
 
reklama
Priscilla trzymaj się kochana i zdrówecza życzymy.
Basen fajowy ale czytałam gdzieś na forum(ktoś go ma),że te 100 piłek to stanowczo za mało.Też o nim myślałam ale jak dostał Victor regał od mojej siostry(na roczek sami zrobili i już go mamy) to już niezabardzo go zmieszczę,muszę jeszcze trzymać u niego w pokoju miejsce na zwierzątko na biegunach,na klocki te w wózku(Wołoszki albo Zuzia pokazywały) no i pokoju nierozciągnę.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry