reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Roczek tuż tuż...

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Taki basen z kulkami dostal moj Maks od wujka. Ale nie zabardzo chcial sie w nim bawic nie krecilo go to. Ale jak jezdzilismy do Bajkolandu i tam byly takie ogromne baseny z kulkami to byl zaczhwycony.
Kulki zostaly zapakowane do worka pare zostalo do zabawy a basen sluzyl do kapieli na dzialce :-D
U nas Maja chyba dostanie od chrzesnej jakies jezdzidelko, babci mowila ze kupi jej jakis stabilny wozek do zabawy zeby mogla sobie pchac sama.
 
Priscilla dużo zdrowia dla Męża!!!!

Dziewczyny ja podobnie jak Priscilla chciałam napisać coś odnośnie kartek, kilka dni się do tego przymierzam i nie mam odwagi. Karolinkę też wykreślcie, bardzo chciałabym wysłać każdemu kwietniowemu dzieciaczkowi śliczną karteczkę, ale niestety nie wyrobię finansowo, a nie chcę wysyłać tylko do niektórych dzidziulków, albo wysyłam do każdego albo do żadnego. Myśle ze to jest najbardziej uczciwe rozwiązanie. PRZEPRASZAM WAS DZIEWCZYNY I WASZE DZIECIACZKI, ALE NAPRAWDĘ NIE DAM RADY, NAWET NETU CHYBA NIEDŁUGO NIE BĘDZIEMY MIEĆ...
 
iza szkoda że nie możecie też wysyłać kartek do dzieciaczków.
Ale tak jak napisałaś lepiej aby nie wysyłać do poszczególnych dzieci.

U mnie też sie nie przelewa z kaską ale będe wysyłać kartki do każdego bobaska.
Może nie będą to pokaźne kartki ale zawsze coś na pamiątkę dla szkraba.
 
To ja mam tylko taką podpowiedź - jeśli macie rezygnować z kartek tradycyjnych z różnych powodów to wyślijcie może w zamian e-kartki :) I nie zamartwiajcie się tym :)
 
Basen z piłeczkami....hmmm... co mi się nie uśmiecha latanie po całej chałupie za tymi piłeczkami, a raczej tak by sie skończyło :-D :tak: i już widze te filmowe upadki po poślizgnieciu sie na kulkach :-D:-D:-) Ale...sama bym sie pobawiła ;-D
 
Też uważam, że dziewczyny, które nie mogą wysłać kartek normalnych, mogą wysłać te wirtualne :)

Ja też czekam na opinie o rowerku, bo pojęcia nie mam jak się zabrać do nich, na co zwrócic uwagę...
 
reklama
Dziewczyny czy przypadkiem nie przesadzacie z tymi kartkami?? Liczy sie pamięć anie jakośc kartki, tez uważam że mozna zawsze wysłać e-kartkę!!! Każda z nas bedzie sie cieszyc nawet jak dostanie życzenia na pocztówce:tak:
Iza rowerek jest super, tez o takim myślałam, znjomi taki maja i sa zniego bardzo zadowoleni, Jak Igorek był mniejszy to wozili go w tym rowerku na spacery bo mozna samemu kierować a teraz Mały sam nim śmiga! :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry