reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROCZEK - impreza, prezenty, goście...

Antosiowa dla Hanusi? A nie ma Ona tak czasem 25 stycznia?? :dry:


A nasz kinderbal, kurcze nie wiem kiedy bedzie, bo dzieciaki sie pochorowaly, lacznie z Robertem, no i narazie nici z tego. :no:
 
reklama
I spóźnione życzenia dla Hanusi:zawstydzona/y:

MAm nadzieję, że nie wyjdę teraz na głupola:-D. Ale moja Hanusia ma 25 stycznia urodziny, Kasi Hanusia ma 27 stycznia a chyba innej Hanusi tutaj nie ma:zawstydzona/y::confused:. Jeśli jest to przepraszam, ale nie pamiętam:zawstydzona/y:.

Antosiowa, z racji tego, że chyba jednak się nie mylę i innej Hani nie ma:-p:-D to serdecznie dziękujemy za życzenia:tak:;-):-):-D. Uśmiechniętej buzi, wesołej zabawy i całusów nigdy za wiele;-):-D. Dziękujemy bardzo:tak:.


Ile jest gwiazd na niebie,
ile robaków w glebie,
ile samochodów jeździ na świecie,
ile cukierków w roku zje przeciętne dziecię
- tyle kwiatów, całusków i słodyczy
z okazji urodzin wszystkim styczniakom ciocia Ania z Hanią życzy;-).
 
Dziękujemy:cool2:
Wczoraj byla imprezka Marta sie bawila swietnie do 23 i jeszcze miala ochote ale co za duzo ..;-)Tort zwykly i wszystko inne tez;-)
 
Ale skucha:zawstydzona/y:
Ela w Rozdwojonych Styczniówkach napisała, że Hania urodziła się piątego a ja gapa sie rozpędziłam z tymi życzeniami:zawstydzona/y::-p:-D
Haniu, wybacz nierozgarniętej teściówce;-)
 
Kochana Martusiu

Dziś są Twoje Urodziny!
Zatem zawsze dziarskiej miny,
Do zabawy mnóstwa siły,
Żeby każdy dzień był miły,
Pełen śmiechu i radości,
Stu urodzinowych gości,
Lalek, klocków i pluszaków,
Stu prezentów, stu buziaków,
Zdrowia szczęścia i słodyczy ....
...Mateuszek z rodzicami Ci życzy.

 
reklama
Do góry