reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ROCZEK - impreza, prezenty, goście...

Kasiulka zgadzam sie w 100% ja tez mam filmy z porodu i to super sprawa tak sobie obejrzec jak to bylo...............znow uslyszczec pierwszy krzyk :tak:.................gorzej jak patrze na siebie ;-):-p:-D:-D:-D:-D:-D

No a dla dzisiejszych roczniakow wszytskiego naj naj naj:tak:
 
reklama
Jeremi, Roszko...
wszystkiego najlepszego w dniu Waszych pierwszych urodzin.
Samych radosnych dni, duzo usmiechu
i milosci otaczajacej Was z kazdej strony
w kazdym Waszym kolejnym dniu zycia.
Ania, Piotrek i Robson​
 
Jeremiemu i Roszkowi

dużo szczęśćia i radości,
w całym życiu pomyślności!
Ciągle promiennego słonka,
i wesołego każdego dzionka!
Dużo zdrówka i 100 latek
życzą
Jola, Sebastian i Mateuszek
 
Jeremi i Roszek zyczymy wam duzo zdrowka,szczescia,samych pogodnych dni,duzo usmiechu i beztroskiego dziecinstwa!!!

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

ciocia Maja i Laura
 
:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
Martusiu, Jeremi i Roszku życzymy Wam z Filipkiem
samych sukcesów w dalszym zdobywaniu świata.

:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)
A my się imprezowaliśmy od czwartku do niedzieli. Ja nie wychodziłam z kuchni, a Filip był przeszczęśliwy.
 
reklama
Ostatnie parcie i JEST


dzięki za życzonka i oczywiście dołączamy się do życzeń dla styczniaków-słodziaków- roczniaków, szczególnie dla dzisiejszego roczniaka Roszka :-)
 
Do góry