reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

a my mamy wreszcie fure dla Emila i fotelik. Ale co mnie to nerwow kosztowalo... znalazlam na allegro sprzedawcę, ktory ma faktycznie bardzo konkurencyjne ceny i zamowilam juz miesiac wczesniej wszystko telefonicznie (mimo zapewnien, ze wszystko maja na stanie). W tym tygodniu od poniedziałku jak natret przypominalam im o zamówieniu bo mam do nich daleko i nie chcielismy jezdzic 2x. Wczoraj zajezdzamy na umowiona godzine a oni oczy w slup i zdziwieni bo nie maja na sklepie dla nas NIC!. od rana czekalismy we wroclawiu do 18:/. W miedzyczasie 3 razy zmieniali godzinę odbioru, a na koniec zadzwonili ze nie ma bialej ramy do wózka, ktora zamowilosmy... no brak słów:( koniec końców wzięliśmy czarną rame, zeby zakonczyc przygodę z tym sklepem...
 
reklama
a my mamy wreszcie fure dla Emila i fotelik. Ale co mnie to nerwow kosztowalo... znalazlam na allegro sprzedawcę, ktory ma faktycznie bardzo konkurencyjne ceny i zamowilam juz miesiac wczesniej wszystko telefonicznie (mimo zapewnien, ze wszystko maja na stanie). W tym tygodniu od poniedziałku jak natret przypominalam im o zamówieniu bo mam do nich daleko i nie chcielismy jezdzic 2x. Wczoraj zajezdzamy na umowiona godzine a oni oczy w slup i zdziwieni bo nie maja na sklepie dla nas NIC!. od rana czekalismy we wroclawiu do 18:/. W miedzyczasie 3 razy zmieniali godzinę odbioru, a na koniec zadzwonili ze nie ma bialej ramy do wózka, ktora zamowilosmy... no brak słów:( koniec końców wzięliśmy czarną rame, zeby zakonczyc przygodę z tym sklepem...

O świetnie, kocham takie akcje!
Pokaż furę:tak:


My mamy dla młodego wózek x lander xa model z 2009 roku limited edition. Nie kupiliśmy a pożyczyliśmy od koleżanki , która jeszcze go nie sprzedała a na razie nie planuje dzieci. Wózek świetny w prowadzeniu ale taki wielki jest i po złożeniu też , że masakra. Ładnie wygląda i ogólnie fajny jest :-)
W związku z tym , iż mój mąż często podróżuje służbowo to ja będę zostawała w domu z 2 dzieci i 2 dogami niemieckimi więc spacery z wózkiem i psem odpadają i dlatego w maju zakupuję chustę Storchenwiege Leo : Chusta do noszenia dzieci - Storchenwiege Leo - Chusty i nosidełka do noszenia dzieci, pieluszki wielorazowe . Pierwsze dziecko nosiłam w mei tai ale dopiero jak skończyła pół roku a teraz młodego zamierzam nosić w chuście od urodzenia bo to świetna sprawa więc kasę będę ładowała w chusty bo one podobno uzależniają ;-)
 
Znalazlam w moim miescie babeczke ktora mi organizer i ochraniacz uszyje. :D ale jestem szczesliwa. Moze jeszcze do tego z dwa przescieradla.
Wzor bedzie z jednej str taki jak na zdjeciu a z drugiej czerwony tylko jeszcze nie wiem czy gladki czy minky ale cenowo minky 40zl drozszy wiec chyba odpuszcze.
Organizer w takim stylu tylko ze tyl ten wzorek a kieszonki gladki czerwiny.
Co do nosidel i chust to ja wlasnie kupilam tez mei tai. Takie o...
Nosidło nosidełko ergonomiczne chusta MEI TAI 3kol (5217902620) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
martucha Xlander xa to wozek nie do zajechania:) tyle ze ciezki i wielki wlasnie a my jezdzimy czesto z De do Polski i zalezalo nam zeby skladal sie do jak najmniejszych rozmiarów. I tak jest, jak go wczoraj poskladalismy to pol bagaznika wolne:) nie umiem dodac zdjecia z telefonu:/ jak mi sie uda ogarnac technikę to wrzuce:p
 
Juz kilka razy myślałam ze mam juz dla małego wszystko. Wczoraj przyszła kumpela i mówi to juz wszystko? A ja ze Tak, a ona zaczęła wymieniać jeszcze to i to i tamto potrzebujesz i jeszcze tego nie masz. Złapałam sie za głowę i zabrałam do notowania . Masakra !!!!!!
 
haha! marcysia.. ja ostatnio znalazłam dość fajne listy wyprawkowe na necie Wyprawka dla noworodka i niemowlaka oraz co zabrać do szpitala - Lista Produktów - abc-bobasa.pl wydrukowałam i mam nadzieję, że wszystko tam jest :D jeśli byście dziewczyny zauważyły, że brakuje czegoś ważnego to piszcie.. jeśli chodzi o firmy kosmetyków to czekam na pierwsze zajęcia szkoły rodzenia (mam w poniedziałek) - ma być o wyprawce i będę cisnąć położne, żeby polecały mi KONKRETNE maści/płyny/firmy wszystko! :D pójdę z tą listą i będę pytać po kolei licząc, że mnie nie wywalą za upierdliwość ;D co jak co, ale one chyba najlepiej wiedzą, co jest obecnie najlepsze/najzdrowsze/ a przede wszystkim zalecane przez pediatrów itd.
w sumie wrzucę tą listę wyprawkową na wątek warto zobaczyć, więc jesli jakaś doświadczona mama zauważyła by jakieś braki to piszcie proszę tam
 
Znalazlam w moim miescie babeczke ktora mi organizer i ochraniacz uszyje. :D ale jestem szczesliwa. Moze jeszcze do tego z dwa przescieradla.
Wzor bedzie z jednej str taki jak na zdjeciu a z drugiej czerwony tylko jeszcze nie wiem czy gladki czy minky ale cenowo minky 40zl drozszy wiec chyba odpuszcze.
Organizer w takim stylu tylko ze tyl ten wzorek a kieszonki gladki czerwiny.
Co do nosidel i chust to ja wlasnie kupilam tez mei tai. Takie o...
Nosidło nosidełko ergonomiczne chusta MEI TAI 3kol (5217902620) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.


Śliczny ten organizer.
Mei tai świetna sprawa ale można w nim nosić dziecko dopiero od ok 5 , 6 miesiąca dlatego ja kupuję na początek chustę a potem też nosidło ergonomiczne ale jeszcze nie wiem , które bo podoba mi się zarówno Bondolino jak i Tula.
 
Marcysia- nie martw sie ja nie mam nic... A nie pójdę juz na zakupy bo nie mam na to siły. :( zawsze dokupisz jak czegoś Ci braknie... Pewnie najważniejsze juz masz.

Mam pytanie. Możecie polecić jakieś staniki??? Mam 3 staniki firmy alles, ale na początek nie bedą dobre bo maja druty i obawiam sie ze bedą uciskać biust.
 
reklama
Kocyki mam takie DSC01898.jpg pierwszy tkany (blady róż), drugi w słoniki i myszki polarowy, a trzeci cienki, bawełniany.
Do tego mam jeszcze kocyk tkany szary maly szary1.jpg. Do kołyski kupiłam taki zestaw koc_sowy_1.jpg, a do łóżeczka kołderkę, o taką indeks.jpgUszyję jeszcze ochraniacz do łóżeczka i poduszkę i będzie wszystko jeśli chodzi o kołderki, kocyki i poduszki. Pościeli nie kupuję bo przy synku miałam i nie używałam, a co do baldachimów, to nie planuję, wydaje mi się że on tylko niepotrzebnie utrudnia dostęp do maluszka, dodatkowy element do prania, bo dla mnie zastosowania specjalnego nie ma, ale pewnie co mama to doświadczenie.
 

Załączniki

  • DSC01898.jpg
    DSC01898.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 46
  • maly szary1.jpg
    maly szary1.jpg
    45,8 KB · Wyświetleń: 49
  • koc_sowy_1.jpg
    koc_sowy_1.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 45
  • indeks.jpg
    indeks.jpg
    8,9 KB · Wyświetleń: 47
Do góry