reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

reklama
Kurde wiecie co babka najpierw wystawia ogloszenie chce sprzedac, juz sie umawiamy co i jak a ona po 15 min ze moze jednak sobie zostawi?? :-/ noz kurde no!!!!
 
No niestety.
Ale za to ciesze sie ze mam ciuszki posegregowane i teraz tylko prac i prasowac. ;) w czym dziewczyny pierzecie ubranka?? I proszek i płyn dla niemowląt czy w zwykłych proszkach?? Macie moze jakis sprawdzony i ładnie pachnący płyn do płukania?? :)
 
Martucha mi położna powiedziała żeby kupić tylko proszek do prania na dzieci (ja wybrałam Lovela) i nic poza tym.Wiec tak zrobię.
Ale ze mam sporo czasu to wszystko wypiorę najpierw w normalnym proszku (mam sporo ubranek używanych,wylicytowanych na Allegro), a potem podwójnie w proszku dla dzieci.
Mam pytanie,mam nowa pralkę,w której nigdy nie pofarbowaly mi sie ubrania.Myslicie ze mimo to powinnam rozdzielać ubranka na białe i kolorowe,za czym idzie kupno proszków do białego i kolorowego prania?
 
reklama
Malinka powiem ci ze ja piore juz dosc dlugo w swojej pralce wode mamy niezaciekawą i zazwyczaj rozdzielam tylko na jasne i ciemne czerwone i te ktore mogą zafarbowac piore zazwyczaj z bardzo ciemnymi, a biale zupelnie oddzielnie i proszek sypie do koloru. W koncu bialy to tez kolor. :p jedyne co dodaje do bialego to albo odplamiacz albo wybielacz.
Ubranka Kacpra pralam najpierw w dzidziusiowym proszku a pozniej w zwyklym i teraz pewnie tez tak zrobie. Tylko zastanawiam sie czy takie ubranka jak intensywnie pachną to nie bedą przeszkadzaly maluchowi??
A i tak w ogole to ile czasu przed porodem prac bo mysle ze teraz jeszcze za wczesnie i sie zakurzą a znowu miesiąc przed rozwiązaniem to juz sil nie bedzie...
 
Do góry