reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

Sosnowiczanka dobre opinie mają z philips ja mam ale stary model korzystałam tylko na urlopach i było ok ja na dworze młody w pokoju spal i każde pierdniecie słyszałam ;) w zależności jak się ustawilo. Ja teraz chciałam kupić taką z kamerą ale doszłam do wniosku ze na urlop starczy mi ta moja stara
 
reklama
Świetne te Wasze rzeczy dla maluszków, a już najbardziej podziwiam te dziewczyny które kupują używane ciuszki w lumpkach, ja niestety nie umiem się tam poruszać i zwykle najfajniejsze rzeczy przechodzą mi koło nosa.
 
Dziewczyny piekne rzeczy :) jak patrzę na Wasze zakupy to tez juz chce mieć wszystko,a juz najbardziej łóżeczko.Ale jeszcze sie wstrzymam,jest przecież sporo czasu.
Byłam wczoraj w hurtowni dziecięcej i stwierdziłam ze chyba tam kupie juz wszystkie brakujące rzeczy.
Dostałam od mamy i siostry ubranka,nie mogły sie dziewczyny powstrzymać żeby nie kupić :D
Ja kupiłam dwa ręczniki z babyono 100/100,smoczki z lovi,skarpeteczki,wkłady laktacyjne i majtki poporodowe :) tak po trochu i jakoś dojdziemy do końca :)
Zdecydowałam sie na 100% na wózek Riko Nano Grey Fox i fotelik Maxi Cosi Pebble + baza FamilyFix :)
Niestety nie znam sie na nianiach ale tez myślałam żeby kupić taka z kamera.Zobacze jeszcze bo mieszkam w mieszkaniu,ale rodzice i teściowie mieszkają w domach wiec moze sie przydać jak będziemy do nich jeździć.
Monisiap ja mam tak jak Ty.Nie potrafię szukać w lumpkach i bardzo tego żałuje.Dlarego tez szukam okazji na Allegro :)
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a co sądzicie o takich wałeczkach niemowlęcych? wałek.png

Przy starszaku nie miałam ale długo bałam się kłaść na boku. Nie lubię takich gadżetów ale może komuś się sprawdził?
 

Załączniki

  • wałek.png
    wałek.png
    7,3 KB · Wyświetleń: 94
Dziewczyny ciuszki super!

Moja siostra ma nianie baby ono i nie chwali sobie za bardzo, bo jakieś szumy, szmery jej sie włączają. My mieszkamy w domu piętrowym gdzie pokoje mamy na górze, kuchnie na dole i podwórko więc mały zasieg niby, ale chcę dobrze słyszeć dziecko gdyby co.

Ciasteczko waleczków nie miałam więc nie mam zdania na ich temat, ale chcę kupić poduszkę klin. Przy Alanku nie miałam, ale teraz zakupię.

I jeszcze nad takim ręczniczkiem się zastanawiam, bardzo mi się spodobał, MOTHERHOOD RĘCZNIK NIEMOWLAKA 65x130 BAWEŁNA 100% (5114298552) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
Ja ręczniki i pieluszki flanelowe oraz kocyki pokupilam w tk maxx bo byly w naprawde dobrych cenach. Tak samo torbe do wózka, duzo ladniejsza ni standardowa do wozka a tez tansza.
Co do niani mąż przekopal internet i wybral z nukka z kamerą. Opinie ma super ale jak bedzie w praktyce tego nie wiemy.

W ogole mam dylemat co kupic do szpitala, 3go marca mamy spotkanie z położną moze mnie rozjaśni. Wiem, ze w Polsce przewaznie trzeba kupowac te majtki i podklady a tu gdzie mieszkam chyba dają to w szpitalu i nie chce nakupic bez sensu ale tez nie chce o czyms zapomniec:) zobaczymy czy udzielą jakis informacji...
 
Ciasteczko miki ma prawie 4.5 a tez do spania pieluszka i misie musza byc :D a pieluch w sumie mialam ponad 30 :D
Sesi slicznosci!!
Kasia ooo wanienka chyba pierwsza na watku? :)
Mamuska ale lupy super :)
Ciasteczko ja rolowalam zwykly recznik albo wiekszy kocyk :)
Z niania nie pomoge. Dostalam od szwagierki ale nie uzylam ani razu. Miki mial bezglos i nie byloby go slychac przez nianie a kacpi jak wrzasnal to pol wsi chyba slyszalo, ze wyje :D
 
reklama
Sosnowiczanka może mamy z innej serii. :) jedyny minus dla mnie to to, że bateria starcza na jeden wieczór, więc u nas zawsze musi być na kablu. Ciekawa jestem czy są takie z akumulatorkiem do ladowania:)
Reczniki świetne, chyba nad nimi pomyśle.:)
 
Do góry