reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Robimy zakupy dla maluszka

faken.. ja już zamówiłam z medeli z gemini, bo gdzieś się naczytałam pozytywnych opinii :/ jakoś musiałam przeoczyć, jak o tym pisałyście :/ no nic.. może będą ok :confused:
 
reklama
Ja z Natalia mialam z aventu, i nie bardzo bylam zadowolona z tego ze te motylki sa takie male i slabo trzymaja soe brodawki, nie wiem jak to nazwac ale ten dziubek do karmienia byl dosc szeroki i malej ciezko bylo go zlapac, teraz poszukam czegos innego.
 
Kaliia, myślę, że to wszystko to samo ;)

Dziewczyny drogie - co kupujecie do mycia pipki po porodzie? Łagodny płyn do higieny intymnej czy szare mydło?
 
Szczerze to sie jeszcze nie zastanawiałam, myślę że to zależy od tego czy uda się urodzić bez nacięcia lub pęknięcia krocza, jeśli tak to wezmę płyn do higieny intymnej używany już od jakiegoś czasu bo dobrałam akurat taki który jest dobrze tolerowany przez moją skórę, z nacięciem będzie gorzej, pamiętam że po pierwszej ciąży pierwszy raz położna kazała użyć tylko wody póżniej polała to wszystko jakimś płynem, trochę szczypały szwy ale następnym razem juz uzyłam płynu do higieny i było dobrze, używałam też dużo wody utlenionej bo gin kazał, wszystko sie szybko wygoiło, chociaż po pęknięciu krocza szyła mnie jakaś mało zdolna osoba i teraz mam dekoracyjny dzyndzelek.
 
Ja nie planuję żadnego specjalnego płynu, ale jakby co to szarego mydła mam pod dostatkiem.
Jeśli chodzi o nakładki to kupuje z Aventu najmniejszy rozmiar, z synkiem miałam takie same i u nas się sprawdziły chociaż synek miał małą buźkę, ale prawdę mówiąc liczę, że nie będą mi potrzebne tym razem i małą będę mobilizować żeby wyciągnęła ssaniem moje krótkie brodawki.
Jeszcze chcę wypróbować metodę ze strzykawką do wyciągania brodawki przed karmieniem, żeby małej ułatwić zadanie;-)
 
Ja kupiłam płyn z rossmana do higieny intymnej. Taki,który polecała Sroka.
Na razie używam takiego dla kobiet w ciazy,ale oczywiście skład taki długi,ze następny kupiłam wlasnie z polecenia Sroki.
Na razie jednak wychodzi na to,ze gdyby dzidzia zechciała sie urodzić w najbliższym czasie,to i tak CC bo ułożona jest pośladkowo.
 
reklama
Do góry