reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Robimy zakupy dla maluszka

reklama
My też mamy kaczuchę. Kupiłam wczoraj i mały miał dostać na dzień dziecka ale, ze dziś rano Melcią ją w aucie wyparzyła to dostał już dziś i ją zajads
 
My też mamy Kaczuchę IMG_5628.jpg

2 dni temu kupiliśmy Maciulkowi Myszkę Miki którą malutki jest zachwycony
Myszka Miki-zabawka interaktywna Clementoni (2303043031) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
My już mamy tyle szeleszczących zwierzów, że chyba dam sobie spokój z kaczuchą. Ale jakbym nic nie miała takiego, to bym już w kapciach tam biegła :) Mam pewnie z 300m do Biedrony. A body tez zakupiłam jedne różowe Anieli, i jednym znajomym zielone, a drugim niebieskie :)

U nas dziś otwierali Pepco. Nie wiem, czy znacie taki sklep - dyskont. Bardzo ładne rzeczy są na dzieci. Troszkę też pokupiłam niuni. Złowiłam nawet body Carters za 6.99 :)

Ale największy zakup, to będą mebelki z kasy z chrzcin :) Więc Wam się pochwalę, bo dziś zamówiłam. Czekać niestety będę około 2 tygodni.

07abb0e36b5b8a8d9a72ee1cd9b69c103e4823d0-w700.jpg62aebb4ab36541f7c4fc2e5b9ada192268268b08-w700.jpg
 
W Realu- też kupiłam w środę chusteczki pampers 6-pak za 26,99. Promocją objęte były zielone i białe (sensitive)

Wczoraj przyszła do Adasia paczka- kupiłam mu basenik :
basen.jpg
Fajny brodzik- ma pompowane , miękkie dno i daszek, w lato będzie się pluskał na tarasie.

I jeszcze prezent od mojej cioci:

little-tikes-jezdzik-zyrafa-609169-.jpg
Jeździkiem nacieszy się dopiero za jakieś 5-6 miesięcy, ale co tam - niech stoi i czeka :)
 
reklama
Milva to jest firma Belamy. I o dziwo jest tam też lite drewno dębowe
W szafie mi sie podoba rozkład półek, szuflad i drazek.
Simple szafa, Bellamy BABYDECO – materace i łóżeczka dla dzieci i niemowląt

Wogóle miałam w planie kupić meble z Ikei, ale przeczytałam z czego są zrobione. Z TEKTURY o strukturze plastra miodu. To ja podziękuję... Szafka mniej więcej taka wysoka jak ta i szeroka na 60cm kosztuje 600 zł, a ta ma 100cm kosztuje dwa razy więcej, ale wiem, ze choć kawałek drewna tam jest.

Nastazja ja też myślałam o takim baseniku, tylko się zastanawiam jak tam niunia ma siedzieć , jak ona jeszcze nie siedzi? Pasowałoby chyba z nią wejść :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry